Wpis z mikrobloga

@Eremites: O gustach się nie dyskutuje, bo to kwestia indywidualna i każdy ma własne upodobania. To miało być głupie i zabawne w swojej prostocie, taki był zamysł twórcy. Z chęcią posłucham co ciebie bawi, takiego konesera dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MagicznaRuda: no nie. Różnica jest gigantyczna. W jednym masz kultowe teksty, nawiązania do owczesnej sytuacji w kraju, wyśmiewanie buractwa I jakąś historię+ humor tak absurdalny, że aż śmieszny.
A drugie to podroba south parku dla przygłupów gdzie przeklinają śmiesznym głosem hehe
  • Odpowiedz
@moj_wykopowy_login: kultowe teksty, kultowe tylko na stronie z rogalami. Kultowe teksty to mają "chłopaki nie płaczą" gdzie zna je z pół Polski. Nawiązania do sytuacji w kraju i wyśmiewanie buractwa mają pierwsze lepsze kabarety. O absurdzie mógłbym się zgodzić.

Do tego obie rzeczy są narysowane i animowane brzydko. Nie wiem czy to charakterystyka czasów minionych, ale to wygląda dla mnie koszmarnie.
  • Odpowiedz
@MagicznaRuda: kreskówki walaszka nie mają być ładne. To jest kolejną czesc absurdu, ktory tworzy klimat. Do tego w przeciwieństwie do kabaretów jest śmieszne i jak np odcinki o wyborach admirała gwiezdnej floty ponadczasowe.
Oglądałem ostatnio chłopaki nie płaczą i żałuję. Popsułem sobie wspomnienie o tym.
Jak włączę b---ę to za każdym razem bawi tak samo.

A to z czesiem to wulgarne g---o dla przygłupów bo ktoś powie urwa
  • Odpowiedz
Z chęcią posłucham co ciebie bawi, takiego konesera dobrej zabawy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@lubietraktory: np. takie komentarze jak twój. Szczególnie gdy mówisz że o gustach się nie dyskutuje, to słucham cię o czym się dyskutuje? o faktach? o rzeczach obiektywnych? o tym że trawa jest zielona a niebo niebieskie? o tym że 2+2 to 4? xd

A to że taki był zamysł twórców aby to
  • Odpowiedz