Wpis z mikrobloga

@WybuchowyCzajnik: Chodzę w myśliwskich - crosshunt 300. Na uczelnię, do sklepu, na spacery, wycieczki. W pociągu, w samochodzie, na rowerze. W zimie i w lecie. W jednej parze wytarłem podeszwy na gładko, więc kupiłem drugą, taką samą.
Autyzm nie wybiera :D
  • Odpowiedz
  • 1
@Knamga k---a, nie nosi się czarnych skarpet do krótkich spodni i nie jest to ważne czy w robocie czy nie, zwykłe czarne skarpety TYLKO do spodni garniturowych.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer

domyśl się chłopie, bo może jest 30 stopni na dworze? W glanach też p----------z w lato? No weź ty się zastanów, co ty w ogóle p--------z

W środku lata w Australii jest więcej stopni niż twoich punktów IQ. Zobacz sobie skiety zawodników na Australian Open. No i nie zapomnij powiedzieć im, że są p------i.
  • Odpowiedz
@Uncle-

k---a, nie nosi się czarnych skarpet do krótkich spodni i nie jest to ważne czy w robocie czy nie, zwykłe czarne skarpety TYLKO do spodni garniturowych.

Powiedz to Yohjiemu. I na budowę też byś zakładał białe? Czy normalnie, w długich spodniach, żeby nie psuć sobie styluwki? XD
  • Odpowiedz
  • 1
@van-der-staas z ponad 50 par skarpet mam maks 3 pary czarnych i podobnej długości do tych ze zdjęcia. Nawet do z-----------a w błocie w buciorach taktycznych nie zakładam takich xd
  • Odpowiedz
@Uncle- ze zdjęcia to inna bajka, bo to typowe garniturowce, ale do babrania się w syfie białe są słabe, bo nawet po wypraniu będą syfiaste. Pewnie dlatego prawie wszystkie robocze są czarne.
  • Odpowiedz