Wpis z mikrobloga

#rosja (dom weterana trzydniowej operacji, mordercy jedenastolatki, za Aryo, ale on też za kimś) :: Ostatnio płatni influencerzy (jakby istnieli darmo... a nie, istnieją idioci) piszą, filmują jak to w Rosji ładnie... No to Niżny Tagił, epicentrum rosyjskiego przemysłu zbrojeniowego:

walenty-merkel - #Rosja (dom weterana trzydniowej operacji, mordercy jedenastolatki, ...

źródło: niżny

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@walenty-merkel znajomy był w wojsku jak była katastrofa w Smoleńsku i był w formacji reprezentacyjnej gdzie zostali zaproszeni na defiladę na placu czerwonym i mi opowiadał, że tam tylko te miejsca reprezentacjne są śliczne a reszta to syf
  • Odpowiedz
  • 2
@walenty-merkel którzy piszą i filmuja jak to w z Rosji ładnie? Z tego co wiem to polscy YouTuberzy byli na Białorusi i jeden był w Rosji w tym roku. Pozwiedzali, nagrali filmy i tyle. Zero polityki, a wy rozumiem już nakręcacie się że oni propagande szerza? XD
  • Odpowiedz
@korni007: to są chorzy ludzie, podobno wczoraj FBI ogłosiło że ileś tam tysięcy jupiterów jest opłacanych z Rosji w tym kilku polskich. No i wykopkom znowu o------o i szukają w swoich głowach oraz typują, które to kanały (oczywiście według nich wszystkie, które nie są kanałami lewackimi, czyli są jak to oni mówią kanałami konfedepisowskimi) szerzą "pisowsko ruską" propagandę :D
  • Odpowiedz
@ArnoldZboczek nawet tam nie widziałem takich ruin. Mamy tam dużo starej przedwojennej jeszcze zabudowy i nie każdy taki budynek jest odpowiednio pielęgnowany. Ale daleko temu do ruskich ruin.
  • Odpowiedz