Wpis z mikrobloga

#4konserwy #neuropa

Jak sobie pomyślę ja #jkm #krul #korwin wydymał beton okrągłostołowy, przepychając #lustracja to do tej pory podziw bierze. Wydymanie na prawdę po mistrzowsku. Wykorzystał z zimną krwią moment nieuwagi przeciwnika.

Niektórzy powiedzą bubel prawny ale ... kilka faktów.

Wykorzystał skubany to że z wizytą przyjechali wysocy rangą oficjele z Zachodu (zdaje się Kanclerz Niemiec), beton okrągłostołowy poszedł sobie spokojnie na obiadek z oficjelami a Korwin na szybko wziął spisał dwa zdania na kolanie, poszedł w trybie nadzwyczajnym na mównicę sejmową i złożył wniosek o uzupełnienie porządku dziennego obrad. Zrobił to gdy na sali sejmowej nie było praktycznie nikogo z betonu okrągłostołowego. Gdyby złożył to w normalnym trybie, beton doskonale by wiedział, co jest na rzeczy i ta ustawa NIGDY by nie przeszła. Ale w tym momencie kiedy to zgłaszał tego betonu na sali sejmowej nie było. Mieli niezłe zdziwko jak wrócili z obiadku.

I jeszcze ten gość co wnosi o uniknięcie tej przewlekłej dyskusji, która dotyczy tego typu uchwał i proponuje, żeby przyjąć tę uchwałę w głosowaniu bez dyskusji - doskonale wiedząc, że każda sekunda się liczy bo zaraz PZPR wróci na salę obrad.

I ta babka: ja rozumiem, że autorom tego wniosku bardzo się śpieszy

Wszystko trwało kilkanaście minut :) Ustaw przeszła: głosowało 233 posłów z czego 188 było za. Tych 188 w normalnym trybie nigdy by tego nie przegłosowało.

Mistrzowska #masakralewactwa

Pełen szacun dla #januszkorwinmikke
franekfm - #4konserwy #neuropa



Jak sobie pomyślę ja #jkm #krul #korwin wydymał bet...
  • 88
  • Odpowiedz
@franekfm:

gdzie niby lewacy zostali zmasakrowani?

agentura wśród sędziów / adwokatów / polityków / dziennikarzy / biznesmenów etc. została wykopana?

pajac JKM tak skutecznie masakruje lewactwo od blisko 30 lat, że i Kiszczak i Jaruzelski mają zajebiste emeryturki, a lewactwo (SLD, Palikot, PO, PiS, PSL) skutecznie ciągnie kasę

nom, Korwin krul mega masakrator
  • Odpowiedz
gdzie niby lewacy zostali zmasakrowani?


@AlohaInternet: zrobił więcej przez jedną niepełną kadencję, niż cała reszta posłów przez 25 lat III RP, no ale;

Korwin krul


powinien ze świetlnym mieczem za pazuchą unicestwić wszystkich czerwonych w Polsce. Co tam, że jest poza głównym nurtem od XX lat, grunt to napisać Krul i masakra w jednym wpisie, brakło tylko kuca i byłaby ironiczno-prześmiewcza elita neuropy w pigułce.
  • Odpowiedz
@Pete1:

w ciągu blisko 30 lat JKM był skuteczny tylko i wyłącznie w cementowaniu okrągłostołowego przekrętu poprzez kanalizowanie i neutralizowanie buntu młodych

Korwin-Mikke to wielki masakrator lewaków, który z sympatią wypowiada się o Kiszczaku, Jaruzelskim, Putinie a ze Stalinem to nawet potrafiłby się dogadać
  • Odpowiedz
w ciągu blisko 30 lat JKM był skuteczny tylko i wyłącznie w cementowaniu okrągłostołowego przekrętu poprzez kanalizowanie i neutralizowanie buntu młodych


@AlohaInternet: powtarzasz typowy bełkot betonu, nawet mi Cię nie żal :)
  • Odpowiedz
@spluczka:

niestety jedyny sukces Janusza Korwina-Mikke na przestrzeni blisko 30 lat to marnowanie 200-400.000 głosów co każde wybory oraz przekonanie większości Polaków, że opowiadanie się za wolnością gospodarczą jest jednoznaczne z byciem zjebem bełkocącym o monarchii / Hitlerze / inwalidach / darwinizmie społecznym / demonicznej demokracji itp. itd.
  • Odpowiedz
@RageKage: jeżeli nie wiesz w czym rzecz, to odsyłam do wikipedii, jeżeli wiesz i uważasz, że ujawnienie wśród elity państwowej agentów sb było czymś niepotrzebnym i niosącym w konsekwencji więcej złego niż dobrego, to okej, nie dogadamy się.
  • Odpowiedz
jeżeli nie wiesz w czym rzecz, to odsyłam do wikipedii


@Pete1: gimboargumet - to Ty twierdzisz, że było to największe osiągnięcie Sejmu przez ostatnie 25 lat, a nie wikipedia - jesteś w stanie jakoś uargumentować swoje zdanie?

jeżeli wiesz i uważasz, że ujawnienie wśród elity państwowej agentów sb było czymś niepotrzebnym i niosącym w konsekwencji więcej złego niż dobrego, to okej, nie dogadamy się.


@Pete1: a gdzie ja napisałem, że
  • Odpowiedz
@AlohaInternet: zapytam jeszcze raz: kto jest odpowiedzialny za zaniechania w związku z lustracją i przyzwolenie na uwłaszczenie się nomenklatury, bo chyba nie Korwin, który nigdy nie rządził. Jeżeli masz zamiar dalej bełkotać, zamiast oprzeć dyskusję na faktach - to niestety, nie dogadamy się.
  • Odpowiedz
zrobił więcej niż mógł


@franekfm: bądźmy jednak poważni i obiektywni - skutek ustawy lustracyjnej i listy Macierewicza jest zasadniczo żaden - nikt z lustrowanych nie stracił stanowiska, a wielu z nich zrobiło poważne kariery w tym kraju ;) natomiast lustrujący stracili rząd, miejsca w sejmie i wielu z nich wyrugowano z polityki na zawsze... trudno to chyba nazwać największym osiągnięciem przez 25 lat działania Sejmu bo w zasadzie doszło do sytuacji
  • Odpowiedz
@spluczka: kto przez blisko 30 lat nie potrafił stworzyć 1 partii i jednego sensownego programu wyborczego, zakładającego powolną ale systematyczną liberalizację państwa?

kto zamiast tego wolał neutralizować bunt młodych (betonując w ten sposób przekręt komunistów) i bełkotać o:

- Hitlerze, Stalinie

- inwalidach

- kobietach

- homosiach

- czerwonych świniach generalnie, a z szacunkiem o konkretnych (Jaruzelski, Kiszczak)

- sygnałach podprogowych

- masonerii

- globalnym ociepleniu

itp. itd.
  • Odpowiedz