Wpis z mikrobloga

Drodzy użytkownicy portalu wykop.peel

Zgłębiając nieodgadnione dla mnie zagadki ludzkiej psychiki (która niezmiernie mnie fascynuje) ja do Państwa z takim pytaniem głównie dla osób, które spotykały się z kimś będącym w związku. Co wami kieruje? Jakie są motywy?

Rozmawiając na instagramie z #rozowepaski postanowiłem w ramach eksperymentu społecznego wspomnieć , że jestem w długoletnim związku jednocześnie proponując spotkanie. Ciekawiło mnie reakcja.

Sytuacja nr 1
Obiekt badawczy poinformowała, że nie jest zainteresowana ale dziękuję za szczerość xd. W sumie sytuacja mogła się wydawać jasna ale wysłała kilka dni po zdjęcie, na którym miała mniej niż więcej ubioru na sobie jednocześnie delikatnie nawiązując do „propozycji” w wiadomościach.

Sytuacja nr 2
Obiekt badawczy przystała na propozycję. Stwierdzając, że to dosyć intrygujące i taka rola aktualnie jej pasuje tym bardziej, że to dla niej ONS.
Jasna i klarowna sprawa - każdy ma jakieś potrzeby.

Sytuacja nr 3
Obiekt badawczy przyjęła to ze zrozumieniem jednocześnie pisząc, że musi to przemyśleć. Po moim
„Ok.” trochę ja zghostowałem co nie przeszkadza jej reguralnie wysyłać zdjęć jak je ramen czy głaszcze kota przed spaniem.

O ile sytuacje w 1 i 2 się klarują tak trzy to jakaś zagadka.
Myślałem, że dla większości osób takie postawienie sytuacja to typowe „no go”, a tak naprawdę nie spotkałem się z jednoznacznie odmawiającą postawą.

Czy ktoś z was był po tej drugiej stronie i świadomie spotykał się z osobą w związku? Czego szukacie? Co wami kieruje?

#zwiazki #randki #rozowepaski #tinder
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Difficult_Sun: akurat dla kobiet mężczyzna w związku jest bardziej atrakcyjny niż ten bez dziewczyny. co do tej trzeciej, to jakbyś jej ponownie zaproponował, to pewnie już zdążyła się "namyślić", gdyby nie była zainteresowana to by do cię zghostowała
  • Odpowiedz
@Difficult_Sun: Ciekawe eksperymenty. Czuję, że tu chodzi o ekscytację ze zrobienia czegoś złego/tabu, dosrać innej kobiecie.

Ciekawą sprawą w twoim eksperymencie jest to, że kobiety byłyby skłonne do zdrady, ale o dziwo brak jest zainteresowania kobiet facetami w otwartych związkach, poliamorycznych, monogamish, fetyszu cuckquean, jak i innych układach ENM. Czyli tych, których oficjalnie przyznają się do tego, że ich partnerka pozwala na sypianie z innymi.
Jestem na forach o takiej
  • Odpowiedz
@smallboobslover: chyba coś w tym jest. Po rozmowie da się wyczuć, że w 2/3 przypadków to jest jakiś deficyt braku pewności siebie i chęci jednak dowartościowana się kosztem innej kobiety.
Ciekawy mechanizm tym bardziej, że tu nie chodzi o żadną perspektywę związku, a chwilowe dokarmienie się atencją.
  • Odpowiedz