Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki, po raz pierwszy w życiu będę pracował w większości zdalnie. 3-4 dni w tygodniu zdalnie, a reszta z biura.

Czy wy na zdalnej non stop pracujecie pomimo zrobionej pracy wyznaczonej na dany dzień?

Moja praca polega na robieniu grafik i filmów dla firmy.
Na miejscu w biurze jest raczej harmider i robota z domu na pewno będzie szła mi dużo lepiej i szybciej przy pełnym skupieniu.
No i... z przełożonym będę ustalać ile co zajmie mi czasu. Jestem w stanie zrobić coś w 2 dni co zajmowało mi w pracy pełnej rozpraszaczy tydzień.
Dodatkowo na miejscu poza dluższymi przerwami zawsze sobie z kimś pogadam przy kawie czy herbacie.

Powiedzmy, że swoją umiwiona pracę ogarnę w 1,5 dnia, to co robić podczas reszty dnia? xD szef powiedzial tylko, że on chce żeby praca była zrobiona i tyle.

Zawsze mógłbym robić kolejną pracę, nawet jak wyrobię się dużo szybciej tylko, że mogą zauważyć moje tempo i mnie potem cisnac, żeby było więcej i szybciej.

#grafika #grafikakomputerowa #praca #pracbaza


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: Jeszcze się okaże, że będzie wolniej, bo w domu będziesz wolał robić to na co masz ochotę, a nie to co musisz. No i granica między domem/czasem wolnym a pracą będzie się zacierać. Nie polecam /:
  • Odpowiedz