Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka U Mongoła na audiencji nowe polskie wykręty. Wzorcowe szury bez dwóch zdań. Zapytani co ich sprowadza do Kambodży i na ile przyjechali, odpowiadają z dziecięcą szczerością, że naoglądali się Łysego, Ropucha i Mańka, rzucili umierającą Europę z powodu wzrostu rachunków za prąd w Słupsku i Lęborku . Zostają na zawsze bez rekonesansu . Oczywiście już mają kanał na YT o hiper oryginalnej nazwie : coś tam w Azji i przez dwa tygodnie stołowali się i nocowali u Spoconego . Ogółem Łysy już zaciera spuchnięte łapska, żeby ich dokoptować do klubu wegetujących małp
Bimbas - #raportzpanstwasrodka  U Mongoła na audiencji nowe polskie wykręty. Wzorcowe...

źródło: 1000017535

Pobierz
  • 68
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bimbas: Ja p------e, jak trzeba mieć n------e we łbie, żeby nocować w schronisku dla psów u Łysego za 50$, jeśli hotel 5* ze śniadaniem w Siem Reap koszuje ok 25$ :)
  • Odpowiedz
@darth_invader: Dawno ich nie oglądałem, ale głównie to Emil zarabiał chyba na oprowadzaniu wycieczek plus organizowaniu wyjazdów do KRLD i przez to po covidzie miał słabo z pieniędzmi.
Jak nie było wycieczek, to zorganizowali campera i streamy z jeżdżenia po Tokio i rozwożenie jedzenia.
Ze streamowania raczej kasy dużej nie ma. Jeśli chodzi o koszty to nie zdziwię się jak będą niższe niż życie w Warszawie.
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr: A odwiedziłeś chociaż raz japonię? Jeśli nie to zaprawdę powiadam ci, twoje zapędy minął szybciej niż Machlojka zamyka biznesy :) Imo pierwsza wycieczka do japonii to mega zderzenie z betonową ścianą rzeczywistości, ale jeśli już byłeś to tak czy siak powodzenia ;)
  • Odpowiedz
@niedorzecznybubr japonki są przereklamowane. Ten sam software, inny hardware. Jeśli nie będziesz zarobasem, który spłodzi jej waflochrupa, to wiesz gdzie jest Twoje miejsce :P Japończycy żyją w bańce i w wiecznym mindgame. Poznaję co raz więcej japonek, które dostają swego rodzaju system.error, bo mają po prawie 30 lat, a nie są w ogóle zainteresowane stereotypowym życiem w Japonii, czyli jako kura domowa. Poznaj kilka przez neta i zobacz co jest pięć.
  • Odpowiedz
@dthprf @niedorzecznybubr już widzę tiktoka i yt: (Prawie) niedorzecznybubr travel - kontent o zostawieniu wszystkiego i przeprowadzce na koniec swiata xd ale tak serio - lec tam na urlop poki masz slabego jena. Ja przez rok czasu mialem weryfikacje „wyobrazen” z rzeczywistością. Ludzie romantyzuja japonie i japonki, a potem syntax error. Mieszkalem tam przez rok i nawet mialem partnerke z tego pieknego kraju xD
  • Odpowiedz