Wpis z mikrobloga

Jakim trzeba być ebanym debilem

Zielone od ~10 sekund na podwójnych pasach, na skrzyżowaniu
A jakiś troglodyta przejeżdża na pełnej przez pasy jak już chyba z 10 osób było na ulicy, w tym ja

Musiałam odskoczyć dosłownie do tyłu, żeby mnie niedoeb nie przejechał

No naprawdę

Ja noszę słuchawki i gdyby nie to, że mama mnie nauczyła, że mam się zawsze rozglądać, mimo zielonego to bym już nie wykopowała z Wami xD

Aaaaaaaaaaaa
Wystarczyłoby, że ktoś miałby gorszy dzień i już mógłby nie zdążyć zareagować

Do agresji mi daleko, ale czasem chciałabym mieć kamień pod ręką na takie sytuacje

#szczecin #piracidrogowi #debil #samochody #kierowcy
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wrrronika: Gratulacje przeżycia dnia jako zupełnie normalny człowiek.

Ja twierdzę że jak ktoś daje się przejechać na przejściu to straty wielkiej nie ma bo i tak by się w końcu zabił jakim widelcem albo słomką ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wrrronika ja miałem kumulację z jednym baranem. Przeciął dwa pasy żeby wjechać na lewy pas na zjeździe z TZ. Wymusił mi pierwszeństwo że musiałem hamować awaryjnie. Przejechał na czerwonym. Spotkaliśmy się na następnych światłach i pokazałem mu stary WTF. Dalej na Giedroycia wymusił mi ponownie kiedy ja już byłem na rondzie to on sobie wjechał mi przed maskę xD. Kawałek dalej stanęliśmy na światłach, wyszedł z tego busa chłop 1.6 metra
  • Odpowiedz
@Wrrronika:
Miałem wczoraj podobną sytuację, ale przejście bez świateł - typ przyspieszył i się we mnie prawie wladowal autem xD nawet zrobiłem wpis, ale mi spadł przez przekleństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@jazdaniebieski2023: no i szkoda. Ale jak masz nagrania to możesz uratować jeszcze komuś auto w przyszłości xD
Niektórzy powinny jeździć jedynie autobusem. Chociaż uj wie czy typ ma prawko, bo może już kiedyś stracił za taką głupią jazdę
  • Odpowiedz
@Wrrronika nie będę zgłaszać. Raz zatrzymałem pijanego kierowcę. Spędziłem na komisariacie jakieś 4 godziny. Mała miejscowość więc roboty za dużo nie mieli. Ale wiesz trzeba pokazać kto rządzi xD Ja mam wywalone w auto. Jest AC ma 3 miesiące. Jak skasuje to wezmę nowe. Ale on kiedyś dostanie w cymbał od kogoś mniej spokojnego niż ja.
  • Odpowiedz