Wpis z mikrobloga

Najważniejsze informacje z wczorajszego lajwa:

1
musisz mieć zegarek yyy do odczytywania pulsu
yy musisz mieć tak naprawdę plecak biegowy
musisz yy mieć tak naprawdę softlaski
dzięki którym możesz... jakby yyy przetransportowywać wodę
yy na górze mam taki, nazwę to taki bi yy bidon
który pomieści średnio yy średnio 1,5l do 2l wody
yy z tyłu tutaj w plecaku yy mam możliwość jeszcze zabrania yyy
jest miejsce jeszcze yyy na 10 litrów
i tak się zastanawiam yy czy to jest 10 litrów wody
czy to jest po prostu yyy 10 litrów nie wiem... żeli energetycznych tak?

2
kwestia upałów tak?
yy no upał też ma plusy
jakie są plusy?
no na pewno jest lepsze chłodzenie podczas upałów
yyyy większy dopływ krwi do skóry
yy yyyy niski poziom yyy potu w yy w tym yyy
przepraszam, niski poziom yyy
sodu yy w pocie tak
yyyy
i ta ostatnia rzecz... mi jak na złość wyleciała...
yy
jeszcze coś było...
tej czwartej rzeczy no wybaczcie mi, z głowy mi wyleciała...

#sebcel #frajerzyzmlm
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Odchod_Pasywny:
1. Ten baran nie wie, że to nie są "softlaski", bo takie coś nie istnieje, tylko SOFTFLASKI, ale to za dużo procedowania na umysł mistrza
2. "Zegarek Biegowy" - to co on ma, to tani smartwatch nie mający z zegarkiem do biegania nic wspólnego (o prawidłowym odczytywaniu pulsu nawet nie wspominam, bo według sebkowego diwajsu on biega na tetnach rzędu 210 xDD)
3. 10 litrów żeli energetycznych na trening
  • Odpowiedz
@Odchod_Pasywny:
Teraz tylko kompromitacja/kontuzja w Atenach i będzie piękny case study dla jakiegos youtubera biegacza, który faktycznie przebiegł maraton.

Contentu na dziesiątki godzin w, którym będzie wyjaśniał bzdury seby i pokazywał jak nie biegac.

A wszystko to, po to zeby Seba na koncu powiedział, że on to wie ale stosuje Contawise xd
  • Odpowiedz
@Odchod_Pasywny: nieszczególnie wiem co to za cymbał, ale od kilku dni migają mi na mirko wpisy z jego "mądrościami" dotyczącymi biegania. Jemu powinni konto zamknąć zanim ktoś go posłucha i sobie krzywdę zrobi.
  • Odpowiedz
2. "Zegarek Biegowy" - to co on ma, to tani smartwatch nie mający z zegarkiem do biegania nic wspólnego (o prawidłowym odczytywaniu pulsu nawet nie wspominam, bo według sebkowego diwajsu on biega na tetnach rzędu 210 xDD)


@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: jaki polecasz? Obecnei mam jakiegos mi banda i nawet w miarę daje radę jak po sciagnieciu go mierzyłem cisnienie i zakładałem to w miarę dawał radę.
  • Odpowiedz
@KakaowyTaboret: Ja mam starego Garmina 935 (ma już chyba z 5 lat) i używam go z paskiem piersiowym i jest zajebongo. Bateria trzyma tygodniami, nawet przy częstych treningach.
EDIT: Widzę, że już ich się nawet nie da kupić xD Jak będę zmieniała to na najnowszy model Garmina Forerunnera. Ten pasek piersiowy oprócz dokładnego pulsu mierzy też wiele innych parametrów, takich jak odchylenie od pionu, poziomu, długość kontaktu stopy z podłożem,
  • Odpowiedz
Garmina Forerunnera


@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: 600 pln myslalem, ze drozej. Pomysle, ale chyba powyzej mojego budzetu do okazjinalnych spacerów i cwiczeniach na macie w domu (odkąd mam dzieci nie mam czasu/sił na biegi najwyzej szybki marsz z pulsem około 140 bo pod górkę)

Chciałem podziękować za radę, łap plusa nie wydaj na głupoty
  • Odpowiedz
Ja nie mogę pojąć po jaki c--j on to w ogóle robi. Po co robi z siebie eksperta


@Dziwny_Dzwiek_Gzymsu: kiedyś były tu poważne psychoanalizy hejterów publicznych i w ich wyniku wyszło, że Seba ma bipolara. Dlatego marki powstają, następnie po kilku miesiącach upadają, kiedy zaczyna się faza depresyjna.
Aktualnie prężna działalność marki biegowe wskazuje na fazę maniakalną jak najbardziej, tak?
  • Odpowiedz