Wpis z mikrobloga

Jesteście mi wstanie powiedzieć kiedy nastąpiła zmiana narracji w UK, bo teraz jest tam taka p---a i zamordyzm, że ten materiał by w ogóle nie powstał. Film z 2008r. teraz jak słucham tych wariatów, to mówią polish british, albo inne fikołki na modłe amerykańską, o ludziach co tam siedzą 3 lata, mam wrażenie w ogóle, że największym towarem eksportowym wielkiej brytanii są filmiki pokazujące jak c-----o się tam żyje. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przedstawione w taki sposób, że po obejrzeniu ich nadal nie wiesz o co chodzi.

#uk #emigracja

https://www.youtube.com/watch?v=YrtAgvw0wOE
barber-barberski - Jesteście mi wstanie powiedzieć kiedy nastąpiła zmiana narracji w ...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mielonkazdzika: czyli jak zwykle, standard internetowa bańka w ogóle śmieszna sprawa wpadłem na kanał typa około 40stki lata po najbardziej niebezpiecznych dzielnicach w stanach wchodzi jak do siebie jak cejrowski, biali mieliby obsrane gacie, a ten se wbija jak do siebie mówi patrzcie o to o'block, to jest m----n to u się strzelają dawaj podejdziemy bliżej i nagrywa z kamerą jak murzyny do siebie mierzą, być może nie jest świadomy
  • Odpowiedz
@barber-barberski: narracja na wykopie o Uk jest taka, ze juz zaczela sie wojna domowa (zamieszki z przed miesiaca), prawo szariatu jest juz w kazdym wieszkym miescie, muzumlanie przejeli wladze, smierc na ulicach, wszyscy ciagna benefity, murzyni bija kazdego nie czaernego na kazdym rogu, jest cenzura i wtracja tylko bialych do wiezien!
  • Odpowiedz