Wpis z mikrobloga

  • 125
@erebeuzet jak przed wyborami miałem do niego neutralny stosunek to teraz rozumiem o co chodziło ludziom krytykujacym go podczas poprzednich jego kadencji.

K---a... poważne sprawy się rozgrywają a ten shitposting o orlikach na Twitterze jednocześnie udając że innych problemów nie ma
  • Odpowiedz
@B0mblak: nie wiem ile masz lat, skoro nie wiedziałeś kim jest Tusk, no ale ten typ od zawsze potrafił robić wały w białych rękawiczkach przy budowaniu sobie dobrego PR.
  • Odpowiedz
@Protectorx nie za wiele ale nie głosowałem na niego więc nie czułem potrzeby tego rozgrzebywać. Z ograniczoną wiedzą jaką miałem wiedziałem już wtedy że nie jest wart głosu
  • Odpowiedz
K---a... poważne sprawy się rozgrywają a ten shitposting o orlikach na Twitterze jednocześnie udając że innych problemów nie ma


@B0mblak: ale wiesz, że można wrzucić jakiegoś g---o na tweetera i wcale nie oznacza to że innych problemów nie ma/nie są tworzone rozwiązania?
  • Odpowiedz
@B0mblak: to jest dla mnie niepojęte, że on popełnia literalnie te same k---a błędy które w 2015 doprowadziły PiS do władzy.

Jeszcze niech zacznie zawijać o podniesieniu wieku emerytalnego i czeka jak PiS wroci na 40% w sondażach.
  • Odpowiedz