Wpis z mikrobloga

@sidhellfire: comedy genius k---a się odezwał :) parkowanie jest tam legalne.
@piwakk a kto broni nieprawidłowego parkowania? Chodzi o niszczenie prywatnego mienia w imię własnej s----------j satysfakcji. Przecież nie chodzi o dobro wspólne tylko żeby komuś coś zniszczyć. Jest apka 19115 i tam można zgłaszać.
  • Odpowiedz
@haabero: parkowanie jak debil to jedno, ale tym wszystkim samozwańczym aktywistom, co sprawiedliwość wymierzają uszkadzając auto - ręce bym połamał i kijem po łbie n---------ł. Własność to rzecz święta.
  • Odpowiedz
a kto broni nieprawidłowego parkowania?


@Euphor: Nikt, ale trzeba się liczyć z ewentualnymi konsekwencjami, jak się jest niewychowanym chamem ;) Nie, nie chodzi o satysfakcję, tylko danie nauczki takiemu debilowi, który myśli że wszystko może i ma wysrane na innych ludzi/użytkowników. Chamstwo trzeba tępić chamstwem w cebulandii. Inne zasady nie zdają niestety egzaminu w 99%.
  • Odpowiedz
@haabero: Dziwię się komentarzom w których jest nawet odrobina akceptacji dla niszczenia mienia.

Dzisiaj niszczę ja, a jutro ktoś zniszczy mi, bo chciał mnie za coś ukarać.

Mandat powinien być, czy nawet jakaś naklejka na szybę, ale rysowanie karoserii już nie.
  • Odpowiedz
@Euphor parkowanie w ten sposób legalne nie jest.

Też uważam, że dewastacja auta jest niewspółmiernie wysoką karą, ale też fakt, że w ogóle państwo nie egzekwuje tego to ludzie po prostu mają dość. Gdyby 19115 działało sprawnie to nie mielibyśmy o czym dyskutować.
Olaboga jakiś cham oberwał z nawiązką. Użalajmy się i eskalujmy konflikt dalej łamiąc ręce sprowokowanym wandalom, którzy narobili szkód na 2k złotych. Trzeba im zdrowie zniszczyć żeby leczyli
  • Odpowiedz
w tym chlewie świń inaczej niczego nie nauczysz


@The_last_perfect_man: no też tak uważam, dlatego przetrącenie łap takiemu wandalowi albo takie samo zarysowanie go ostrym narzędziem, jest w pełni uzasadnione.
Wandal się godzi na potraktowanie go jak wandala, w momencie gdy sam przestaje się stosować do prawa.

No i tak jak ktoś tu słusznie zauważył- złe parkowanie to wykroczenie, niszczenie mienia to przestępstwo.
  • Odpowiedz