Wpis z mikrobloga

Mam niesamowitą bekę z typów co usuwają parę na #tinder bo im nie odpiszesz po kilku godzinach.
Nie wiem nawet czy jest taka możliwość żeby ustawić powiadomienia jak ktoś napisze, ale nawet tego nie sprawdzałam, bo nie chciałabym żeby ktoś przykładowo na spotkaniu w pracy zobaczył na moim telefonie powiadomienie z Tindera XD
Czy ci frajerzy nie rozumieją, że można mieć swoje życie i jakieś obowiązki i woli się czasem przyjść z roboty i wtedy pisać niż się rozpraszać w ciągu pracy, bo jakiś narwaniec musi mieć odpowiedź tu i teraz!
Zdarzyło się to nie raz, więc jeśli ktoś z was tak robi to mam ogromną bekę z was i współczuję że macie tak nudne życie XD
#niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozowepaski
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@talmudyczny_triumfalizm: ja mam też niesamowitą bekę z ludzi którzy siedzą na wykopie (w tym mnie akurat XD) I szczerze to że jestem na Tinderze to też się tego wstydzę dlatego nie chcę w pracy pisać na tej apce, bo mi głupio. Ale jeszcze mam ostatki nadziei, że jednak ktoś fajny się tam trafi :(
  • Odpowiedz
@truskafa: miałem koleżankę, której cały czas w ciągu pracy przychodziły powiadomienia głosowe
w biurze przy kontakcie z klientem to nie było najlepszym rozwiązaniem
  • Odpowiedz
@truskafa i co płaczesz że chadzik w przerwie co widziałaś w pracy ci zniknął ? Pisz do tych co są wytrwali skoro takich oczekujesz. Tylko oni brzydcy a ty się z takimi nie prowadzisz ojoj. Chada z którym pisałaś i usunął parę teraz nazywasz frajerem #p0lka a taki piękny był i teraz złość (,)
  • Odpowiedz
@obeznany: ja się dziwie że ktoś w ogóle czeka kilkanaście godzin żeby jakaś randomica mu odpisała jak w danym momencie może mu odpisać jakaś inna wtf

ja jak mam ochotę pisać w danej chwili to mam ochotę pisać w danej chwili a nie za piętnaście godzin @truskafa
  • Odpowiedz
@truskafa: @Yenn_z-Wyspy7Slonc nie używam tego przybytku szatana, ale czym jesteście zaskoczone? Przecież widać na co dzień, że laski są dużo bardziej uzależnione od telefonu niż chłopy i biorą go do łapy co chwila no to gdzie istnieje przeszkoda by poświęcić minutę na odpisanie? Ja się nie dziwię, że chłopy mają dość, bo żeby sprawdzać instagrama co chwila to gut gut, ale żeby dać coś od siebie i odpisać komuś
  • Odpowiedz
  • 1
@GhostofChristmasPast: no zdecydowanie, niektórzy mają do siebie szacunek i do swojego czasu. Są też tacy którzy na przykład pół dnia spędzają scrollując Tindera i w-------ą się jak ktoś nie odpowie w ciągu 5 minut 😇
  • Odpowiedz