Wpis z mikrobloga

@CodziennyZrzutNapalmu: bo to trzeba, miec sformatowane pod ten ich system cv, wtedy zaczytuje dane.

Ja, najbardziej lubię zaznaczac miesiące kiedy zaczelam i skonczylam edukacje, w, kolejnej stronie wpisywać miasto zamieszkania i zarobki, a w, odpowiedzi dostać pytanie od pracodawcy: dlaczego szukasz pracy, czego spodziewasz sie po pracodawcy, wpisz szkolenka itp, oraz jeszcze raz zarobki xd
  • Odpowiedz
  • 0
jak nie można wrzucić swoje CV, linka do linkedina to olać. I tak nie przejdzie.


@Desire22: Skąd pochodzisz? Polakiem to ty napewno nie jesteś.
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22: Nie można wrzucić {kogo?/czego?} (zaimek dzierżawczy w dopełniaczu) swojego CV. @paliwoda weź mu wytłumacz i spójrz w jego profil, bo w każdym komentarzu robi masę błędów stylistycznych i gramatycznych. Może ty tego kacapa podstaw nauczysz.
  • Odpowiedz
@obk Nie mówi się swojego siwi tylko swoje siwi. Saszka ty tępak spod budki jesteś i nie wycieraj sobie mordy pseudo znajomością gramatyki (Osoba rozmawiająca w języku ojczystym po prostu wie jak się mówi i nie musi sprawdzać reguł bo zna język na blaszkę, uczysz się gramatyki dopiero w szkole) Bo to jest zaimek zwrotno dzierżawczy biernik rodzaj nijaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@Desire22:
mianownik (M.) – kto? co? (jest)
dopełniacz (D.) – kogo? czego? (nie mogę)
celownik (C.) – komu? czemu? (się przyglądam)
biernik (B.) – kogo? co? (mogę)
narzędnik (N.) – (z) kim? (z)
  • Odpowiedz
@obk Saszka, głupku, ty linkujesz coś zupełnie niezwiązane z tematem i podpierasz się profesorem który o czymś innym pisze xD powinni wam punkty odejmować za wpisy typu spam.
  • Odpowiedz
@obk swoje CV. Nie swojego CV.... SASZKA, nie kompromituj się! Powiedziałbym ci idź na ulice i się zapytaj, ale we Lwowie ciężko będzie ci ot tak znaleźć kogoś kto mówi po polsku.
  • Odpowiedz