Wpis z mikrobloga

Jeśli myśleliście, że chrabąszcze, szerszenie albo osy w piekarni to zło wcielone to obczajcie tego s--------a.
POTĘŻNY turkuć podjadek, zmora działkowiczów. To krzyżówka kreta, świerszcza i k---a kosmity. Lata, pływa gryzie, żądli i wyjada marchewki. Jeden z największych owadów żyjących w Polsce. Jak za gnoja wykopaliśmy takiego z kolegą u niego na działce i skoczył mi na portki to już się żegnałem z życiem. Zdecydowanie najdziwniesze stworzenie jakie można u nas w kraju spotkać.

#natura #zwierzeta #owady #c-------y #smiesznypiesek
Pierre_Nietzsche - Jeśli myśleliście, że chrabąszcze, szerszenie albo osy w piekarni ...

źródło: comment_OLh5PKFhKIR6SVpezRptBXtdZdzxxelM

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pierre_Nietzsche: za dzieciaka na ogródku działkowym mieliśmy plagę tych bydlaków i dostawałem regularne bojowe zadanie od taty. polewało się wejścia do ich norek z konewki wodą i płynem do mycia naczyń. to zatykało im rzekomo dziury do oddychania czy czego te mutanty używały (napięcie powierzchniowe) i wychodziły na powierzchnię. tam czekałem mały ja z saperką i rach ciach.
dzisiaj w wieku 34 lat ni cholery bym tego nie zrobił :D
  • Odpowiedz
  • 2
@Pierre_Nietzsche u mnie na ogródku sobie się j----e zalęgły. Nie ma sposobu na te pasożyty, bo się mnożą jak p------e. Jak równałem ziemię pod tunel ogrodniczt to wykopałem jednego dziada i udało mi się go złapać do słoika. Po nalaniu wody, gnój żył w niej jeszcze 45minut zanim się utopił. Wstrętne wielkie dziadostwo
  • Odpowiedz