Wpis z mikrobloga

widziałem opinie, że ktoś wysyła kase bo to dla niego jak splunąć. Otóż nie... wysyłający donejty są chorzy psychicznie. Przyklad paszaTV, miał moda co wysyłał chore donejty, rocznie 100k... co się okazało? z---------l po 12h w Niemczech w rzeźni i upijał się do nieprzytomności na streamach paszy. Pasza sie z nim tylko raz spotkał i go olał. Wysyłający duże donejty to podludzie bez kolegów, co oddaja cala kase byle jakiś zwyrol czy czat sie cieszyl a sami nie maja nic.
#famemma
Adiog - widziałem opinie, że ktoś wysyła kase bo to dla niego jak splunąć. Otóż nie.....

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przyklad paszaTV, miał moda co wysyłał chore donejty, rocznie 100k..


@Adiog: Spoko. Ale zdajesz sobie sprawę, że całkiem spora część z tych ludzi sama sobie wysyła takie duże donejty po to żeby nakręcić ludzi na wysłanie tych mniejszych? Nawet kiedyś afera oto była.
  • Odpowiedz
@Adiog: ty nie zrozumiales gostek mojego przekazu, to ze trafil sie leb ktory dymal na streamera trudno zycie. Mi chodzilo bardziej o to ze sa faktycznie ludzie na tych platformach dla których 1000 zl to splunac, przytoczyłbym przykład jednego tibijskiego stremera ktory regularnie dostaje fajne kwoty pieniedzy od donejtora który jest wyleakowanym wlascicielem kilku firm oglada i wspiera z sentymentu i funu.
  • Odpowiedz