Wpis z mikrobloga

#eldenring #fromsoftware #darksouls Quest Millicenty jest totalnie zmarnowanym potencjałem lorowym chyba w całym Elden Ringu. Dostajemy tyle informacji o niej, tyle lokacji musimy przejść tylko po to aby powalczyć sobie z 4 jakimiś randowomowy npctami znaczy "siostrami" a ona i tak na końcu ginie bez zadnego sensu. Juz serio więcej potencjału lorowego miałoby to jakby Millicenta była tak na prawdę Malenią i na końcu podróży z nią walczysz. Albo cokolwiek, byle nie taka głupota która tam powstala. A szkoda, bo Millicenta to moja jedna z ulubionych postaci w grze.
FPmaster - #eldenring #fromsoftware #darksouls Quest Millicenty jest totalnie zmarnow...

źródło: 20240829215705_1

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FPmaster: no bo w sumie jak ktos sie decyduje na to zakonczenie to po co mu ta igla itp

to by mialo mega sens gdyby to byla sekretna opcja na uratowanie meliny przed samozaplonem a potem wybranie innego zakonczenia ale tworcy olali taki scenariusz
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis: Dokładnie, generalnie to jest tak głupie, ze jedynym sposobem na uratowanie meliny to przyjęcie oszalałego płomienia a ona w zamian chce Cię zabić xD (gdzie jej wątek jest kompletnie olany w DLC xD). Mam wrazenie ze przez wielkość lore i ilość postaci w eldenie po prostu w pewnym momencie zaczęły wychodzić braki logiczne jak ludzie zaczeli to składac i tyle
  • Odpowiedz
  • 1
@3mortis @FPmaster chyba nie zrozumieliście sensu istnienia Meliny. Ona żyje tylko i wyłącznie po to, żeby ktoś mógł stać się Elden Lordem, taki jest jej cel życia, a nie żadne bycie waifu xD
  • Odpowiedz
@Tratak: no ale mamy ending chaosu gdzie sami palimy drzewo a ona odslania to jej fancy oko, jest obrazona itp

mamy ending gdzie plonie

a mamy konfiguracje gdzie gracz jednoczesnie sam pali drzewo i zostaje eldenskim lordem tak jak chciala i tutaj juz tworcy gowno przygotowali na taka ewentualnosc mimo ze dali quest milicent z igla ktory sluzy tylko do tego, niech nie bedzie waifu ale co z nia potem
  • Odpowiedz
@Tratak: rozumiem ze lore soulsow od zawsze ma dziury wypelniane lepiej czy gorzej pasujacymi teoriami spolecznosci ale wolal bym cos od tworcow gry a nie redditowe gdybanie bo mam wrazenie ze tego wymyslonego lore juz jest wiecej niz oryginalnego. Bo ta teoria jest tylko mozliwa, nic w grze tego nie dowodzi
  • Odpowiedz
  • 0
@3mortis myślę, że podchodzisz to Eldena z trochę złym nastawieniem

Ja traktuję tę grę jako swego rodzaju zbiór mitów. Trafiamy do tego całego niesamowitego świata nie wiedząc właściwie dlaczego, nie wiemy kto kim jest, co się stało i próbujemy zrekonstruować wydarzenia.

Można powiedzieć, że gra jest swego rodzaju eksperymentem, mającym pokazać, że żadna, a zarazem każda dobrze uzasadniona teoria może być prawdziwa :p ta gra ma dziać się w naszej głowie,
  • Odpowiedz