Wpis z mikrobloga

#famemma ZAPRASZAM DO DYSKUSJI O DENISIE ZAŁĘCKIM
moim zdaniem cała ta otoczka i wykreowanie wizerunku groźnego agresywnego twardziela to tak naprawde zasłona dymna ze względu na to w jakim środowisku dorastał
ojciec dawid oraz jego znajomi nie zaakceptowaliby denisa gdyby zrobił coming out ale ostatnie wydarzenia takie jak kompromitacja w oktagonie i wyrzucenie z elany sprawiły że w nim coś pękło
on po prostu zbyt długo ukrywał swoje prawdziwe oblicze ale wizyty u psychologa pomogły mu zaakceptowac swoje prawdziwe ja i w końcu daje upust swoim fantazjom
denis jest pasywnym homoseksualistą i lubi być obiektem pożądania w oczach innych mężczyzn
PolskaWrona - #famemma ZAPRASZAM DO DYSKUSJI O DENISIE ZAŁĘCKIM
moim zdaniem cała ta ...

źródło: 3c89376563908f4306136084be9f7eec6a3141c0f208f807ee62efba74740ff9

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PolskaWrona: przeciez to ewidentny cieplak. gdy zapowiadal of, to jeszcze myslalem, ze moze bedzie robic jakis mocny kontent bez trzymanki z wulgarnymi dziwkami, a ten z przestraszonym ryjem pozuje w slipach do zdjec marnej jakosci xD
  • Odpowiedz
@PolskaWrona: Wiadomo, to nie wstyd. Zgadzam sie, chociaz mysle ze on nigdy nie byl sam tego swiadom i nie byl od zawsze cieplakiem, tylko te cechy sie w nim zbyt mocno kisiły. To tak jak z gniewem. Jak wyladowujesz regularnie emocje, chociazby mowiac k---a jak cie ktos w----i, to jest git. Ale jak ktos dusi w sobie gniew cale zycie, to w koncu zlapie giwere i robi strzelnice w szkole
  • Odpowiedz
@PolskaWrona: faktycznie ta przemiana jest nietuzinkowa, nie mam pojęcia co ten psycholog z nimi robi, ale fakty są takie, że:
- parówka załęcka najwięcej mówi o męskich członkach ze wszystkich jakichkolwiek sportów walki
- ze sztywnego e gita w e prostyttukę, z onlyfansiarą po czarnym u własnego boku
- z niewitania się policją do współpracy z synem policjanta, który notabene pruję się na każdego jak choinka na Wielkanoc

i to
  • Odpowiedz
@PolskaWrona: jak sobie wyobrażałem OF agresywnego ogra kibola? J-----e 5 plastikowych fanek na raz, lanie i plucie im na jape, policzkowanie kutasem.
Jak jest? Zdjęcia z fiutem w bokserkach i miną srającego kota i foty stópek dla zboczonych pedryli.
Brawo k---a Denis XDDD
  • Odpowiedz