Wpis z mikrobloga

@Ardeo: No ale to CBOS, nawet jakby tu KO miało około 40%, a TD 15% to bym nie uwierzył, bo ta sondażownia od lat jest uznawana za jedną z najmniej wiarygodnych.
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: przykro mi to mówić, ale to konfederaci są największymi lewakami. Pamiętasz jak zagłosowali za podatkiem od zbiórek, bo ja tak. A jak się wtedy pięknie kręcili z odpowiedzią czemu to zrobi, aż się łezka w oku kręci. A walczenie o cenzurę, bo ktoś obraża ich wierzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
Lewacy wyuczyli się standardowej śpiewki że niby sondaże zawyżają Konfie


@Towarzysz_Pawulon: no oczywiście, traktują anomalie jako coś schematycznego i analizują na podstawie jednego przypadku
  • Odpowiedz
  • 2
@Towarzysz_Pawulon: no ok. Dla mnie anomalią było, że konfie faktycznie dało się na tyle zepsuć opinię, że spadło im o połowę w krótkim czasie, skoro robili to samo co od x lat xd ale jednak zmasowana media mają moc
  • Odpowiedz
@Towarzysz_Pawulon: tak wiem, głosowała przeciwko poprawce do ustawy która wprowadzała podatek, po czym poparli ustawę wprowadzającą ten podatek. Można to sprawdzić w pięć minut, ale jak widać niektórym (tobie) nie przeszkadza to w kłamaniu. Zastanawia mnie, czy faktycznie wierzysz w to co piszesz, czy specjalnie manipulujesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz