Wpis z mikrobloga

Jak byście potraktowali osobe ktora przychodzi na sor i domaga sie pomocy. (Ma wrazenie ze bedzie miec zawal serce lub udar, gdzie :
- w ciagu ostatnich 7 miesiecy byla 10x na sor,
- badania z krwi w tym markery serca zawsze ok,
- holter serca 3 dniowy tez ok,
- ekg serca zawsze ok ( 3x)
- 3x tk glowy w warunkach sor tez ok
- echo serca prywatnie tez ok

Na papierze wszystko wyglada ze jest super, ale !
Czasem cisnienie rosnie nawet do 140-150/ 90-100.
Holter cisnieniowy byl i bylo wszystko ok.
Nie pije alkoholu od 3-4 miesiecy, nie pale petow od ponad 5 lat, nie pijam kawy i herbaty.

W mojej opinii mam bardzo powazna chorobe, ale to ze nie widac jej w badaniach jest tylko i wylacznie symptomem.

Mam zapisana hydroksyzyne, po niej jest super, ale nie moge sie faszerowac tymi rzeczami aby bylo ok.
Biore mozarin 10 mg rano.

Objawy: wrazenie zawalu serca, zatoru plucnego, "czucie guza w mózgu", ogolnie smierc itp.

Ani razu zadne lekarz nie zapisal mi konkretnych lekow typu beta blokery, czy jakieś konkretne leki prawdziwe na moje schorzenie.

#zdrowie #medycyna #szpital #sor #
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@thorgoth nie uważam, zebym mial chorobe jakaś albo zaburzenia :/ serio, wiem ze chcesz dobrze, ale ja potrzebuje chyba konkretow, koronoarografii, biopsji ciała, mogą mnie kroić, wycinać, pobierac co chcą,
  • Odpowiedz
@Milo900: Tu nie beta-blokery ani żadne inne kardiologiczne leki, a wizyta u psychiatry. Dodatkowo escitalopram i beta-blokery to słabe połączenie. To co piszesz idealnie pasuje do nerwicy.
  • Odpowiedz
nie uważam, zebym mial chorobe jakaś albo zaburzenia :/


@Milo900: ziomek przesledz swoje wpisy, ty masz pretensje do lekarza ze ci benzo nie chce przpisac, sam piszesz o tym ze masz nerwice, jednoczesnie poddajesz w watpliwosci i podwazasz szereg badan ktore miales wykonane.
Piszesz o swojej nadwadze, jednoczesnie chcesz do sadu podac lekarza, ktory chce ci zmniejszyc ilosc lekarstw.
Kwestionujesz kompetencje kazdego lekarza u ktorego byles i kazda
  • Odpowiedz
@Milo900: U mnie na sor byś dostał info że czas odwiedzić psychiatre, pamiętaj że hydroksyzyna by ci nie pomogła przy chorobie serca/zatorze/udarze a skoro objawy po niej mijają no to wniosek jest jeden. Dodatkowo stosowanie beta blokerów u osób zdrowych fizycznie przyniesie więcej szkody jak pożytku
  • Odpowiedz
@Milo900: Powinni być psychologowie, coby konsultowali takie osoby i choć wstępnie sugerowali jakie testy od psychy powinny, może równolegle do badań fizycznych, sobie zrobić.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@KollA wiesz co jest najgorsze? Ze im czlowiek czesciej sie bada, chodzi na sor tymbardziej chce sie badac jeszcze wiecej, jeszcze bardziej.

Ja moglbym miec pobierana krew codziennie w sumie nie mialbym z tym problemu. Biopsje na żywca mogą mi robić.
  • Odpowiedz