Wpis z mikrobloga

Cześć,
Potrzebuję namiary na dobrego psychologa, chodzi o mój problem z relacją z toksyczną matką. Potrzebuję pomocy na szybko.
Próbowałem terapii u kilku psychologów znalezionych na znanym lekarzu, ale straciłem tylko pieniądze, a w zamian nie dostałem, żadnego wsparcia.

#lublin #psychologia #toksycznamatka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Próbowałem terapii u kilku psychologów znalezionych na znanym lekarzu, ale straciłem tylko pieniądze, a w zamian nie dostałem, żadnego wsparcia


@Obiboq: czyli nie powiedzieli ci tego co ty chcesz usłyszeć i szukasz takiego aż ci to powie xD
  • Odpowiedz
@Obiboq: w skrócie nie ma magicznej pigułki, droga ku polepszeniu to odcięcie od toksyka + praca nad sobą. Siłę trzeba nauczyć znajdować w sobie. Brzmi jak p---------e kołczingowe, ale taka rzeczywistość. Terapeuta jest tylko (aż) do weryfikowania czy dobrze działasz, ale nikt za Ciebie nie przeżyje Twojego życia.
  • Odpowiedz
  • 1
@Impuls94: Byłem u jednej osoby. Powiedziała, że potrzebuję 8-10 wizyt, aby powiedzieć czy podejmie się terapii, bo musi stwierdzić, czy mamy "wspólny vibe" po 6 spotkaniu powiedziała, że nie ma i nie podejmie się leczenia. U drugiej pani "psycholog" zarezerwowałem od razu 4 wizyty. Po pierwszej powiedziała, że tutaj nie pomoże i abym szukałem kolejnego psychologa. To wolę już tutaj napisać czy macie kogoś do polecenia. Ogólnie dowiedziałem się, że
  • Odpowiedz
  • 0
@PanDanda: Spotkania polegały na tym, że przez godzinę opowiadałem historię z relacji z toksyczną matką, czasami było przerywane, aby podpytać. Po jakiś 50 minutach rozmawiania, kobieta mówiła, że to toksyczna matka, trzeba odciąć pępowinę. Ale jak mam się zachować, jak zareagować to już cisza kompletna.

Ogólnie na pierwsze spotkanie to przygotowałem sobie całą rozmowę, o jakich historiach chciałem opowiedzieć jeżeli chodzi o relację matki z synem, ale też o relację
  • Odpowiedz