Wpis z mikrobloga

Wardęga musi mieć niezły ubaw z tych wszystkich januszy które myślą że żeby nagrywać wszystkie rozmowy 24/7 to trzeba chodzić z poprzypinanymi i poukrywanymi dyktafonami kiedy tak naprawdę wystarczy mieć smartfona i zainstalować jedną aplikację i kliknąć "Start camera" i później już się wszystko nagrywa w tle nawet przy wyłączonym ekranie cały dzień a w dodatku bez problemu możesz sobie korzystać ze smartfona bez wyłączania nagrywania. Sam tak zawsze wszystko nagrywam jak jestem w miejscu publicznym żeby w razie czego mieć dowody jakby mi albo komuś się coś stało

Ja korzystam z tej aplikacji na Androida i polecam [ https://play.google.com/store/apps/details?id=me.jagar.xscamera2&hl=en_US ]

#famemma #polskiyoutube #technologia #polska #ciekawostki #youtube #afera
kkecaj - Wardęga musi mieć niezły ubaw z tych wszystkich januszy które myślą że żeby ...

źródło: wardega-wrzucil-nowe-nagranie-boxdel-obgadywal-kolejna-osobe-490531149574

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@turbine: Jakby mnie potraktował jak psa albo śmiecia to mogę to zgłosić do jego pracodawcy. Monitoring podwórka też mam jak i miliony ludzi w całej Polsce i co? Też masz problem że monitoring nagrywa żeby w razie czego mieć dowody jakby ktoś się włamał albo popełnił przestępstwo?
  • Odpowiedz
  • 0
@kwas_dezoksyrybonukleinowy: Nie wiem co w tym takiego paranoicznego że wychodząc po prostu klikam start (nagrywa się praktycznie cały dzień i na koniec dnia jak nic się nie wydarzyło po prostu kasuję nagranie ) i już o niczym nie myślę tylko jestem bezpieczniejszy i ludzie dookoła mnie też bo gdyby komuś się coś działo to też mam nagrane wszystko i mogę robić jako świadek wraz z nagraniami. Ludzie którzy montują monitoring
  • Odpowiedz