Wpis z mikrobloga

@tr488u3984fkmv: Ten prywatnie też w c---a wali. Za sam zapis i 5 min samej rozmowy jesteś koszony z hajsu. Z pierwszym trzeba czekać. Warto w nim zapisać się na problemy z zawałem mięśnia sercowego, co wydarzy się, gdy za prywatny zostanie ci wystawiony rachunek, a ty jesteś dopiero w połowie leczenia, które zostało zrobione na o-------l, pewnie tylko po to by dłużej cię kosić.
  • Odpowiedz
  • 0
@usalodivvzrd problem jest, że jest mało lekarzy, do tego takich co się znają to już w ogóle, nawet prywatnie teraz ciężko o dobry termin do specjalisty, który umie leczyć.
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv: dlatego w Niemczech możesz pracować tylko w państwówce albo w prywacie. Ale u nas się lekarzyki zesrałyby tak jak widać w komach tutaj, o jezus źli pacjenci bo wymagają xD ode mnie wymagają w pracy i takiej maniany nie o------ę
  • Odpowiedz
W drugiej ciąży trafiłam do niej, bo była w luxmedzie. Jaka kochana, troskliwa kobieta. Normalnie do rany przyłóż.


@Doomino: To i tak dużo szczęścia. Diabetolog to tak rozchwytywany lekarz, że nam przy cukrzycy ciążowej w LuxMedzie powiedzieli że nie da rady i możemy sobie szukać prywatnie, a oni zwrócą pieniądze. I nawet z podejściem "hajs nie gra roli bo nie nasz" nie potrafiliśmy znaleźć nikogo kto by nas przyjął. Musieliśmy
  • Odpowiedz
nawet na prywatnej wizycie za 300zl mają przeznaczone na pacjenta 15min


@Anubis12: a ile Ty byś chciał, żeby trwała wizyta? XD
U mnie wizyty to zawsze kilka minut - wywiad, sprawdzenie wyników badań, wykonanie ewentualnie kolejnych, przepisanie leków, skierowań i elo. W 90% te 15 minut to będzie za dużo.
  • Odpowiedz
@TomdeX: wąż Uroboros zjada swój ogon - topos który pojawia się od dawien i dawna.
Ciekawe jak to było za Biskupina.
A tak serio - to współczuje i zdrowia życzę. Pamiętaj liczy się efekt czyli żebyś był zdrowy!
  • Odpowiedz
@Krupier: w telko to nie działało, u pomarańczowych gość powiedział o tym na szoleniu - ja sam w salonie wychodze na zaplecze tam a typ siedzi jak siedział, a za nim kolejka

U innych sieci b--ń boże klienta nie cmoknąć

W mediaexpert słyszałem, że klient się poskarży to kierownik z pracownikiem, na którego skarga była do klienta z kwiatami w czasie wolnym od pracy muszą jechać go przepraszać xDDDDDD
  • Odpowiedz
@wez_idz_sobie ja mówię o pracy w telkomie właśnie. ( ͡ ͜ʖ ͡)

W mediaexpert słyszałem, że klient się poskarży to kierownik z pracownikiem, na którego skarga była do klienta z kwiatami w czasie wolnym od pracy muszą jechać go przepraszać xDDDDDD


Ja p------ę.

Czasem nabiera mnie ochota zatrudnić się tak znowu tylko po to być j---ć od góry do dołu tego typu ludzi.
  • Odpowiedz
@Imagination: to chyba kwestia lokalizacji bo u mnie w mieście nie ma problemu, jak mi w pierwszej ciąży ta babka na NFZ odmówiła to umówiłam się prywatnie na następny dzień do świetnej babeczki, która poświęciła mi więcej czasu niż miała trwać wizyta. To było co prawda w 2020, ale z ciekawości teraz sprawdziłam i widzę, że na znany lekarz jest kilku lekarzy z terminami w nadchodzącym tygodniu.
  • Odpowiedz
@Kieres 15 minut kompletny wywiad z pacjentem? Cóż najprawdopodobniej Tobie wystarcza bo nic nie mówisz w trakcie wizyty xD Powinna trwać tyle ile potrzeba, napewno założenie z góry że lekarz ma się wyrobić w 15 min w takim okienku czasowym nie jest normalne xD
  • Odpowiedz
15 minut kompletny wywiad z pacjentem?


@Anubis12: o ile to nie psychiatra to nie wiem na co ci więcej. O czym chciałbyś opowiadać przez 15 minut, o teściowej? Nie jestem w stanie sobie wyobrazić tak długiego wywiadu.
  • Odpowiedz
@tr488u3984fkmv: @Kataklizm @TomdeX

po prostu w Polsce jest za mało lekarzy na tle europejskim (około dwa razy za mało).

Mam znajomych z lekarskiego, na studiach studenci kują pytania z "bazy" jak debile, najwięcej zdają cwaniary, które zawsze wiedzą co, jak, gdzie od starszych roczników,
  • Odpowiedz