Wpis z mikrobloga

@MeandrycznaMonaterka patrzajcie znalazl sie pan inteligent. Ja sam nosze z poltorej tygodnia albo i czasami dwa, jak smierdza to psikam dezodorantem, zmieniam jak biore kompiel a kompiel biore co tydzien. Bez przesady xdd przeciez i tak nikt nie wie ile je nosisz, wiec…
  • Odpowiedz
@Zamroczony: może wasze baby to syfiary natomiast moja zmienia, myje się i wogóle mnie goni do mycia. Tak więc nie uogólniaj jeden z drugim tylko gońcie wasze brudne baby do wanny a nie jęczeć tu na wyporku
  • Odpowiedz
miejsca intymne i tyłek pokrywa podpaska


@OdeToSleep: miejsca intymne owszem, ale tyłek niekoniecznie, chyba tylko podpaska XXL jest w stanie to zrobić. Jasne, że w przypadku awaryjnej sytuacji można np. nakleić wkładkę czy podpaskę i dzięki temu nosić te same majtki dwa dni, ale no właśnie, to powinna być awaryjna sytuacja. Zwłaszcza że noszenie wkładek higienicznych nie jest dobre dla zdrowia i higieny niestety.

Wydaje mi się że w filmiku
  • Odpowiedz
@Zamroczony ubranie tych samych gaci dwa razy bez prania to jest historia, która mogłaby się wydarzyć tylko w najbardziej ekstremalnej sytuacji, nie wiem czemu babka nosi przez 5 dnjk te same gacie. Chodzi o to, żeby zabrudzic tylko jedne? To najobrzydliwsza rzecz, jaką mogę sobie wyobrazić, w związku z okresem.
  • Odpowiedz
nie wierzę w takie menelice, to by j----o, to jest pewnie marna prowokacja dla zasięgów.


@Kamienie: Już raz był wpis ze screenem, na którym laska się żaliła, że nie będzie codziennie nowych majtek kupować, więc podczas okresu chodzi w jednych i później je wyrzuca.
  • Odpowiedz
Chodzi o to, żeby zabrudzic tylko jedne?


@Shatter: Tak, są takie, które p------ą, że mają obfite okresy, więc po okresie te majtki wyrzucają, a że nie stać ich na 5 nowych par w miesiącu, to chodzą w jednych. Tak, jakby nie można było mieć kilku czarnych i prać ich ręcznie.
  • Odpowiedz
@Zamroczony: Mialem nieprzyjemnosc mieszkac z roznymi dziewczynami, gdy wynajmowalem pokoj i wniosek jest jeden. Dziewczyny sa sto razy wiekszymi brudasami niz faceci. I mowie to ogolnie bo byly z roznych krajow.
  • Odpowiedz
@fizzly: ale co tu dziwnego? To tak jak by kogoś dziwiło, że laski 10/10 srają. To tylko w naszych męskich łbach idealizujemy te ładne kobiety, a prawda jest taka, że taka 10/10 może być w rzeczywistości fleją niedbającą o higienę i tylko maskującą wszystko makijażem i kosmetykami, a gacie były niezmieniane od tygodnia.

A gdyby analogicznie typ napisał posta, że zmienia gacie raz na 3 dni, to by go tam
  • Odpowiedz