Wpis z mikrobloga

Czyżby Wardęga pomanipulował trochę faktami w swoim filmie?( ͡º ͜ʖ͡º)

#fagata składała zeznania w sprawie Stuu, więc jakim cudem Wardęga uzyskał w tej sprawie status pokrzywdzonego (w tym dostęp do akt), skoro groził mu Baxton?! Nawet jeśli zostałby uznany za ofiarę przestępstwa, to w tej sprawie będzie osobne postępowanie, bo to całkiem inny paragraf i nie ma podstaw do "zbiorczego" postępowania. BTW widzę, jak prokuratura się cieszy kiedy poszkodowany publikuje dowody na lewo i prawo... Na to też są paragrafy! Czyżby tak sobie Wardęga strzelił w kolano? Pewnie chciał zastraszyć grubasa i tyle.
#famemma #boxdel #wardega #pandoragate #prawo
jobless - Czyżby Wardęga pomanipulował trochę faktami w swoim filmie?( ͡º ͜ʖ͡º)

 #fa...

źródło: pedo_bisegs

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jobless: Wardęga manipuluje nowe nie znałem. Zabawne jest też to jego odniesienie się do aferki z badaniem kobiecych p----i było pokazanie jakiegoś filmiku gdzie widać jednak typiare jak się uśmiecha, a nie zgody wszystkich lasek, które macał po cyckach xD.
  • Odpowiedz
  • 1
@Dawul: Problem w tym, że zwyrol manipuluje dosyć sprawnie i większość łyka jak pelikany. Oczywiście, że Baxton to parówa, ale Wardęga święty nie jest...
  • Odpowiedz
@jobless: nie jesteś orłem z prawa, nie? Na tym etapie TO JEDNA SPRAWA by zebrać materiał dowodowy. W przyszłości może rozdzielą, ale na wczesnym etapie jest zawsze jedna łączna, by materiał dowodowy stworzył pełen obraz.
  • Odpowiedz
  • 0
@takjestembordo: Może dlatego, że w uzasadnieniu sa wszystkie ustalenia obu stron postępowania i można w łatwy sposób prześledzić sprawę? Jako wybitny prawnik znasz zapewne takie podobne case'y, żeby się podeprzeć litera prawa. Bo ja myślałem, ze kilka postępowań łączy się w jedno, jeśli przestępstwa dotyczą jednego sprawcy lub zorgniazowanej przestępczości. Kiedy tu były takie przesłanki panie mecenasie? Kiedy Boxdeł działał ze Stuu w porozumieniu?
  • Odpowiedz
  • 0
@KosmicznyJanusz jedyna siatka jaką badałeś, to ta w Biedronce, kiedy stara ci kazała nosić ziemniak. Prokuratura wystąpił o tymczasowe aresztowanie wyłącznie w sprawie Stuu. Skoro to k---a to siatka, to czemu Baxton nie siedzi w areszcie wydobywczym? Nawet mu zarzutów nie postawili.

@takjestembordo: Czy ty rozumiesz, że to dotyczy dwóch różnych osób. Baxton nie ma postawionych zarzutów razem ze Stuu, bo wtedy sprawa byłaby jasna i jak już to
  • Odpowiedz
  • 0
@KosmicznyJanusz: Ja akurat wiedzę czerpię z Ulicy Sezamkowej, ale nawet tam wiedzą, że wypowiedzi na temat prawa trzeba podpierać faktami, wyrokiem, decyzjami prokuratury, etc., a nie wysyrywami jak Twoje. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz