Wpis z mikrobloga

@daniel_w: nikogo nie oceniam, jak ktoś sobie lub komuś musi coś udowodnić albo jak to napisałeś "skonfrontować" to jego sprawa, nie mieszam się do twojej wiary i orientacji, to chyba normalne podejście co?
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Nie zależy ci na tym żeby inni ludzie nie zmarnowali całego życia przez to że ich obraz świata jest fundamentalnie mylny? Mnie to uderza jako podejście nie tyle normalne, co skrajnie samolubne.

Ludzie mają różne poglądy i konfrontowanie ich ze sobą na wszelakie sposoby - od rozmów po czytanie książek jest metodą na ich rozwój. Ten obrazek tymczasem szufladkuje wszystkich ludzi którzy są gotowi swoje poglądy poddać próbie jako idiotów.
  • Odpowiedz
@daniel_w: jest to kolejne podejście do tematu ale nie jedyne słuszne, stawiasz na szali wiarę której się nie powinno ruszać bo to prywatna sprawa i to że ktoś wierzy i powinno mu się tą wiarę podważyć lub odebrać bo nie robienie niczego może być złem.

Każdy ma jedno życie i tylko ty sam masz prawo decydować jak je wykorzystasz, w co będziesz wierzył a w co nie, ja jestem świadom że
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: nikt nie mówi o zabieraniu wiary, ani o udowadnianiu innym czegokolwiek. Chodzi o to, że nazywasz idiotami ludzi z własnej woli podejmujących jakakolwiek formę dyskusji z innymi chętnymi. Nawet teraz mi odpisując sam wpadasz do tej kategorii...
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake:

Dowód na to że ci którzy "wiedzą" że Boga nie ma są kretynami:

Twierdzisz że wiesz że Boga nie ma > uznajesz przez to że znasz całą prawdę o świecie > przez samo takie mniemanie jesteś już kretynem

koniec dowodu
  • Odpowiedz
po prostu mam swoje przekonania, ktoś ma swoje, nie mieszam się w czyjeś bo nie chcę żeby ktoś mieszał się w moje


@Liquid_Snake: I właśnie dlatego wrzucasz na ogólnodostępny portal społecznościowy obrazek, w którym bardzo duża osób myślących inaczej niż Ty została nazwana idiotami.

Twierdzisz że wiesz że Boga nie ma > uznajesz przez to że znasz całą prawdę o świecie


@kinlej: No chyba nie bardzo xD Pomijam już tu
  • Odpowiedz
I właśnie dlatego wrzucasz na ogólnodostępny portal społecznościowy obrazek, w którym bardzo duża osób myślących inaczej niż Ty została nazwana idiotami.


@neib1: Ten obrazek przestawia idiotów, osoby które muszą udowodnić swoją rację komuś kto ma swoją wiarę i przekonania, to jest brak wzajemnego szacunku i tak, nadal podtrzymuję to że tacy ludzie są idiotami.
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: No weź. Napisałeś mi, że bzdury, że kompromitacja, a nie potrafisz napisać dlaczego. Skoro to takie głupie to udowodnienie tego nie powinno być trudniejsze niż napisanie tych gównopostów bez treści i argumentów.
  • Odpowiedz