Wpis z mikrobloga

@Liquid_Snake: Będziesz walił takie „odczepne” teksty cały czas czy wreszcie przejdziesz do konkretów? I dlaczego miałbym skończyć? Bo w Twojej nieargumentowanej opinii się skompromitowałem? A kim ty jesteś, żebym miał się nią przejmować?

Bo w mojej jesteś aroganckim tchórzem, który zaczyna od wyzywania ludzi myślących inaczej po czym chowa się za arbitralnymi stwierdzeniami. W mojej opinii jest to żałosne, ale moja opinia nie ma tu żadnego znaczenia i oczywiście nie
  • Odpowiedz
@Liquid_Snake: Ból dupy młody padawanie najłatwiej poznać po pisaniu postów po własnoręcznym zakończeniu tematu :) W głębi duszy wiesz, że za tym udawanym poczuciem wyższości skrywał się zwykły szczeniacki strach, bo nie potrafiłbyś udowodnić swoich zarzutów, a wygłosiłeś je w chwili słabości, gdy Twoja arogancja wzięła górę nad rozsądkiem :) Teraz nie będzie Ci to dawało spokoju.

also

Po co mi piszesz, że nie jesteś katolikiem? Napisałeś to w pierwszym
  • Odpowiedz
@ghostface: tu nie ma żadnego tematu, tu chodzi o coś tak prostego jak szacunek do drugiego człowieka, o szanowanie tego kim jest, idiotą jest ten kto tego nie robi, to jest tak proste i oczywiste że tylko ktoś taki inteligentny jak ty będzie widział w tym coś więcej.
  • Odpowiedz
@ghostface: trochę się rozbiega temat, jest rysunek do którego nawiązujesz i jest moje zdanie/podejście do tematu religii, ja nie jestem przeciwny dyskusji bo nie raz rozmawiałem z katolikami na temat boga, jego istniania itp. i było to na poziomie że tak powiem, idiotami są ci co nie dyskutują a narzucają się jak ci 2 kolesie o których wyżej wspomniałem, rozumiesz o co mi chodzi? jeżeli tak to wyskoczyłeś z niepotrzebnym
  • Odpowiedz
nie raz rozmawiałem z katolikami na temat boga, jego istniania


@Liquid_Snake: Nie jestem pewien czy rozumiesz, że to zdanie wraz z obrazkiem który zapostowałeś na początku prowadzi do jednoznacznego wniosku że sam uważasz siebie za idiotę.
  • Odpowiedz