Wpis z mikrobloga

@Satan_Was_a_Babyboomer: jest dokładnie odwrotnie, w którym ś wiecie młoda para, chłop wózkowy baba sklepowa ma gotówkę na mieszkanie? Nie macie pojęcia przeciw czemu protestujecie. Ja wiem, że majkel wam miesza w głowach i pasuje do narracji bezrobotnych przegrańców.
Typ sam nie masz szans na żadne wsparcie bo jest już za stary i pewnie bez pracy to po Polsku chce by nikt nie miał
Przypominam, że wsparcie w kraju jest najmniejsze
  • Odpowiedz
@Satan_Was_a_Babyboomer no nie miało wpływu bo to nie pis pisał ustawę, czytałeś projekt i limity w ogóle czy tak se pierdzilisz tylko bo widzisz, że inni pierdzielą?
Tak jak powiedziałem, nie macie pojęcia przeciwko czemu protestujecie
Szkodniki plusowe
  • Odpowiedz
@Satan_Was_a_Babyboomer

@Kroledyp sama zapowiedź już ceny podniosła po za tym te bezpieczniki nie zadziałają


Oczywiście nie masz racji, zapowiedź kredytu podniosła ceny, autocasco, mechanika, oleju, fryzjera, czynszu tak?

Co do reszty wypowiedzi to odstaw te pierdy majkela bo to są bzdury z d--y totalnie
  • Odpowiedz
@Kroledyp: No nie. Zobacz sobie wpisy na grupach kredytowych dot. BK2 i to jak tam kombinowali żeby więcej wziąć kredytu (np opóźnianie ślubu etc.).

Tu będzie podobnie tj. rodzina co ma dom i czwórkę dzieci będzie mogła kupić mieszkanie za darmowy kredyt gdziekolwiek dla dziecka nawet takie co ma 27m2.
  • Odpowiedz