Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#kikiswiat
Cześć, mirki chciałbym poruszyć temat przeglądu przyczepy kamila, zastanawiałem się nad tym jak to jest możliwe że naszemu ukochanemu Kamilowi nie zabrali dowodu po uszkodzeniu tej przyczepy, zapytałem się kolegi diagnosty czy jest mi w stanie sprawdzić to w systemie jak wygląda sytuacja. Jak się okazało jego przyczepa przeszła przegląd pozytywnie 08.06.2024 i jest on ważny na kolejny rok, a wszyscy wiemy w jakim ona była wtedy stanie. Uważam że tamat jest do nagłośnienia i nie można pozwolić na to żeby robić lewe przeglądy dla pojazdów nie nadających się do jazdy.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzichu-zestrychu: ja jestem za tym, żeby to gdzieś zgłosić, jakim cudem to przeglad przeszlo ? Uszkodzone oswietlenie, ostre krawędzie ....Przeciez Kamilek taki grzeczny i co niedziele do kościoła na kolanach chodzi ...
  • Odpowiedz
@Zamaloczasunalogin: to wszystko zależy od kierunku pylenia komosy, siły wiatru i aktywności słońca. Po powrocie z Hiszpanii zrobił gorzkie żale gdzie nie chce już podróżować, a obierać marchew na zadupiu. Tam chciał postawić przyczepę i mieszkać w niej aż wyremontuje ziemiankę.

Potem niespodziewanie był zmęczony życiem w małym domku i ruszył starą przyczepą na wakacje. Znowu wspomina o chęci podróżowania, o plantacji marchwi ani słowa.

Naprawa jeśli się zakończy pewnie
  • Odpowiedz
@czteryagrafki: Jak widać po najnowszym odcinku komentarze pokonały zapędy Jasia i przyczepa wyląduje na siedlisku widmo ;) Ciekawe jak rozkręci się kwestia przeglądu, widziałam temat zarzucony już na fb i pod nowym gniotem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
asertywny-obserwator-28: Nie trzeba mieć nawet kolegi diagnosty. Kiki tak dba o dane wrażliwe w filmach, jak i o prywatność swoich dzieci więc bez najmniejszego problemu można znaleźć VIN przyczepy i odczytać sobie historię pojazdu. Pozdrawiam OSKP PRA/010 :D


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
  • Odpowiedz