Jasu ma już spoko dom, w którym ciągle coś zmienia, ma też mieszkanie więc to co buduje na siedlisku to dla niego czy pod sprzedaż ? Może chce doprowadzić to siedlisko do idealnego stanu tzn z domem, w którym można od razu mieszkać, stodołą, ogrodem, szklarnią itd. A potem to wystawi do sprzedaży, na pewno znajdą się jacyś emeryci, którzy to kupią. A może on to buduje dla taty tylko tata jeszcze
Bunsen















