Wpis z mikrobloga

Czy w #krakow są jakieś normalne komisy aut czy to wszędzie to samo, ja nie wiem jak laik jak ja ma kupić samochód xD nie mam za bardzo znajomych co się na tym znają, chce coś co będzie jeździć, mało palić i się nie p-------ć mam na to wolne 30-40k taguje #samochody może jakiś mirek rzuci radą. A może ktoś z krakowskich mirków akurat coś sprzedaje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nairoht wybierasz samochód który Ci się podoba, jedziesz nim na warsztat i tam Ci mechanik ocenia niezależnie i mówi ile ewentualnie wkładu będzie wymagane i sikalafą. Mnie czeka sprzedaż Yaris ale za 55k :(
  • Odpowiedz
  • 0
@demimka: myślałem o tym ale jak sobie popatrzyłem na ceny to są dość wysokie jak na to co idzie dostać a wolnej gotówki tyle nie mam obecnie
  • Odpowiedz
  • 0
@abralinc: Mirku, rozumiem że to dokładnie o interauto chodzi, bo widzę tam jest salon skody i serwis, a obok jakiś salon auta21 który nie ma super opinii
  • Odpowiedz
@nairoht Tak, obok salonu jest jakby salon z używanymi. O samochodach się nie wypowiem, ale o obsłudze już tak. Gościu po 50, niski gruby łysy nie chciał mi się dać przejechać samochodem, którym byłem zainteresowany. Wymigiwanie, że biały i świeżo umyty, a pada xd odpowiedzi na pytania o samochód też na odwal się.
Polecam kupić samochód od kogoś prywatnego, kto posiada już chociaż z dwa lata u siebie.
  • Odpowiedz