Wpis z mikrobloga

@officer_K jakbyś siedział całe dnie za stacją benzynowa, to też byś farmazony pieprzył. Do tego to autysta, coś źle zrozumiał i tyle. Do tego wyrwałeś to z kontekstu...
  • Odpowiedz
@officer_K: a tutaj go trochę rozumiem bo z wykresów wynika że ten wzrost jest nagły i te prawie 60% źle wygląda, natomiast powinien mieć jakieś pojęcie o tym że pis bardzo mocno ukrywał dług publiczny i sam się swoimi rządami do niego przyczynił.
  • Odpowiedz
@brixo: ja myślę że jak w swoich wpisach twierdzisz że będziesz usuwał obraźliwe komentarze, usuwasz ci nie przychylne a we wpisach innych będziesz obrażał Mireczków to będziesz tylko zwykłym hipokrytą. Jeśli masz przesłanki żeby sądzić inaczej to podaj te przesłanki i choć trochę bądź merytoryczny.
  • Odpowiedz
no to podaj mi rok w którym deficyt ostateczny był mniejszy niż w planie budżetowym. Zauważ też że uśmiechnięta koalicja proponuje większy deficyt w 1 rok niż przez 8 lat władzy pisu, co jest skandalem i powinno skończyć się wywiezieniem tych ludzi na taczkach.


@brixo: nie wiem w którym roku tak było i nie wiem dlaczego miałbym podać ci takie dane. To że pis ukrywał dług publiczny jest faktem znanym
  • Odpowiedz
@aarahon podejrzewam, że deficyt wcale nie wzrósł względem roku poprzedniego. Po prostu teraz nie jest ukrywany i wydatki nie idą gdzieś bokiem z partyzanta. A pis powinien zostać natychmiast zdelegalizowany.
  • Odpowiedz