Wpis z mikrobloga

Lekarz psychiatra przepisał mi lek depralin. Niby było mówione, że na początek pół tabletki, ale ze to także małe guwno to se "myślę co to pół na takiego chłopa" i łyknąłem całą. W sumie to jestem senny, ale czy to normalne działanie tego leku na początku, czy następstwo nieprzespanej nocy. No i jakie jest długofalowe działanie tego leku, pomogło komuś w depresji? #psychiatria #depresja #depralin
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zdzislawspanialy: bierz polowke, pozniej zwieksza sie dawke do calej tabsy. podejrzewam ze teraz masz 5mg. standardowa dawka to 10mg a pozniej jak nie dziala to mozna isc w gore az do maksymalnej dawki 20mg. na poczatku bierze sie 5mg zeby uniknac efektow ubocznych
  • Odpowiedz
@zdzislawspanialy: nie bierz tego do siebie bo możesz mieć inaczej niż większość, ale da ci stłumienie dołujących emocji (jakichś tam dużych pozytywnych też), więc samopoczucie 5/10 czyli nie dół ale taką neutralność, nie poczucie szczęśliwości jak coś bo to są blokery emocji wszelakich po prostu, a wchodź na dawki powoli bo wtedy mniej efektów ubocznych bo organizm ma czas się przyzwyczaić
  • Odpowiedz