Wpis z mikrobloga

cześć,

Widziałem w elektroda skandal z telewizja-iptv.eu i po krótkim szperaniu odkryłem, że niektórzy członkowie tutaj wskazują w swoich profilach na tę konkretną stronę, co doprowadziło mnie do wniosku, że są oszustami:

@adam-wazny
@glody_m
@boro1708
@rachal

oczywiście nie mogę wskazywać palcami bez dowodów, sprawdź poniższy link:

https://www.semrush.com/analytics/backlinks/backlinks/?q=telewizja-iptv.eu&searchType=domain

telewizja-iptv.eu świat jest mały, nie ma sensu się ukrywać w erze internetu, proszę oddaj pieniądze ludziom, którzy ci zaufali.

Dzięki

#iptv #telewizory #telewizja #telewizjainternetowa
Jakuub1990 - cześć,

Widziałem w elektroda skandal z telewizja-iptv.eu i po krótkim s...

źródło: image

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Drmscape2: proszę pozwolić oznaczonym użytkownikom odpowiedzieć na to pytanie :) według mojego dostawcy IPTV, bez względu na to, co się stało, powinni oni poinformować swoich klientów, a nie ukrywać tego.
  • Odpowiedz
według mojego dostawcy IPTV


@Jakuub1990: póki nie napisałeś wprost, że sam piracisz, to mogłeś sobie coś tu sapać. Nie wiem czy wiesz, ale korzystanie z pirackich źródeł również jest karalne. Jak nie chcesz nieprzyjemności, to nie kompromituj się dłużej, piracie.

Na podstawie art. 7 ust. 2 Ustawy o ochronie niektórych usług świadczonych drogą elektroniczną opartych lub polegających na dostępie warunkowym, za odbieranie programów telewizyjnych udostępnianych nielegalnie grozi grzywna, a nawet
  • Odpowiedz
@Drmscape2: A jak zwykły konsument może rozróżnić które oferty z internetu są legalne?
Przykład: televio, megogo, trex, televizo, jambo, dino, gonet - które są legalne lub nie?
  • Odpowiedz
  • 0
Wiedziałem, że niektórym oszustom IPTV nie spodoba się mój komentarz :), legalne czy nielegalne, po prostu miej trochę etyki w swoim biznesie,
  • Odpowiedz