Wpis z mikrobloga

Obczajcie pierwsze zdanie dzisiejszej wypowiedzi @m__b

Od początku istnienia Wykopu staramy się, żeby to miejsce było wszystkich przestrzenią do swobodnej dyskusji, gdzie każdy z nas może wyrazić swoje zdanie bez obaw o cenzurę.


Pozdrawiam wszystkich, którzy byli banowani z powodu cenzury przez lewacką moderację xD

#bekazlewactwa #heheszki #wykop #moderacjacontent #bekazpodludzi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od początku istnienia Wykopu staramy się, żeby to miejsce było wszystkich przestrzenią do swobodnej dyskusji, gdzie każdy z nas może wyrazić swoje zdanie bez obaw o cenzurę.


@deafpool: urojenia od rogali mu się załączyły
  • Odpowiedz
za krytykę ukrów lecą bany za trolling taka to wolność słowa u biauka


@Jan_Paolo_Secondo: jak cała aktywność się sprowadza do nastawiania Polaków przeciwko Ukraińcom to co Cię dziwi? xD
  • Odpowiedz
@deziom: tak, tak, psychoprawica. Zgłosiłem (dla testów) mirko odnośnie screena Stanowskiego i Mazurka, jakoby byli gejami (jest to w sumie atak na tle orientacji seksualnej, bo są hetero). Zgłoszenie odrzucono (powód zgłoszenia to był chyba atak na inne osoby). Typek co wyśmiewał się z pobitego youtubera również zgłosiłem, odrzucono. Jeszcze inny typek naśmiewa się z osób religijnych, też go zgłosiłem - odrzucono.

Co łączy te dwie sprawy? Atakowani byli centryści, symetryści albo prawicowcy. Efektów brak. Wyzwiska nadal lecą, moderacja śpi.

No, chyba że napiszesz, że Czarzasty jest idiotą, bo przyrównuje wiek emerytalny do sytuacji kobiet w Gazie, to wtedy nie wolno i wpis
  • Odpowiedz
biorą kasę, nawet nie podadzą od kogo
to zrozumiałe że ci co dają kasę to wymagają

dlatego opłaciliśmy sobie pewien portal z własnej kieszeni i możemy sobie tam pisać co chcemy
  • Odpowiedz
lewacką moderację


@deafpool: Ty byłeś kiedyś na głównej? Przecież to największa w Polsce ostoja psychoprawicy. Trochę dziwne jak na portal z lewacką moderacją, nie sądzisz?
  • Odpowiedz
@deafpool lewacką? Przecież główna to od lat prawacki ściek. Jedna wielka trollownia prawej strony. I jakoś tam rzadko kiedy nienawistne treści spadają.
  • Odpowiedz