Wpis z mikrobloga

Izunia poleca kupowanie krypto bo jest dołek i zaraz będzie rosło, ale "to nie jest porada inwestycja", bo "zaraz taksówkarze będą mówić o bitcoinie i wtedy będzie za późno", dlatego teraz jeszcze nie jest za późno bo gadają o tym tylko wiesniary z insta i piramidki.

Ehhh Izunia, Izunia (Iza Adamczyk, #izadamczyk @izadamczyk), TY jesteś ulica do wyleszczenia

#frajerzyzmlm
gymw8nhnzd - Izunia poleca kupowanie krypto bo jest dołek i zaraz będzie rosło, ale "...

źródło: IzuniaKrypto

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 10
Bo nie oszukujmy się. Ile wolnej gotówki może mieć 20 latka bawiąca się w inwestowanie?


@Nusantara: Ona nic nie inwestuje ani nawet nie spekuluje, jedynie naciąga kolejnych frajerow na piramidę i ma jakieś drobne z poleceń. Te "inwestowanie" a raczej "szkolenia z inwestowania" to tylko "produkt" piramidy, zeby zachować pozory sprzedawania jakiegoś produktu
  • Odpowiedz
Ona nic nie inwestuje ani nawet nie spekuluj


@gymw8nhnzd: Nie no, czasem na story wrzucają filmy z "inwestowania". I tak ze sprzedaży akcji i krypto wpada im po 5$ co jest śmieszną kwota. Tyle p---------a o niezależności, podróżach, własnym biznesie i emeryturze w wieku 30 lat, na końcu chłop pokazuje jak zarobił 20 złotych w 8 godzin klikania w komputer
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd zauważyłem bardzo ciekawą rzecz u nich. Oni już o tej hossie gadają odkąd ich obserwuje. Cały czas hossa, taksówkarz gadający itp i dalej tego nie ma. A jak ostatnio btc poleciał w dół to standardowa gadka przy spadkach - promocje, trzeba dokupić. Tylko żeby tak cały czas kupować to trzeba mieć kapitał a ci gołodupcy nic nie mają. Standardowo - jak rośnie to o zobacz mówiłam że będzie rosło, a
  • Odpowiedz
@PSY_DELIC: No k---a debil. Jak na zewnątrz jest 35 stopni i otworzysz okno to wewnątrz też będzie 35 stopni. Jeżeli z matematyki był takim samym orłem jak z fizyki to nie wróżę mu sukcesu
  • Odpowiedz
@gymw8nhnzd:

Te "inwestowanie" a raczej "szkolenia z inwestowania" to tylko "produkt" piramidy, zeby zachować pozory sprzedawania jakiegoś produktu


Mnie się wydaje, że tam grubszy temat leci i mają jakąś fejkową platformę tradingowa, gdzie każą wpłacać hajs. Screeny z rzekomymi zyskami latają po instagramowych rolkach często. Dziwi mnie, że ten iGenius sobie swobodnie działa w Europie i nikt im się do d--y nie dobrał.
  • Odpowiedz
Bo nie oszukujmy się. Ile wolnej gotówki może mieć 20 latka bawiąca się w inwestowanie?


@Nusantara: sama niewiele, ale myślę że dla wielu dzieciaków z takiej Wwa poprosić ojca prawnika o 10k na "naukę krypto" to nie jest problem i na luzie tatuś pożyczy, bo nawet jak synek to w kiblu spłucze to i tak coś się nauczy (np. jak łatwo stracić na giełdzie)
  • Odpowiedz