Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirek z anonimowych z wczoraj (chyba) ma racje - bycie w związku to najlepsze uczucie ever i nie ma co copeować że lepiej samemu. Nawet zakładając że związki się rozpadają albo ona od ciebie odejdzie czy inne czarnowidztwo incelowskie to co z tego? Sam nie byłem w wielu relacjach i wszystkie z jakiegoś powodu się zakończyły prędzej czy później ale to były jedyne momenty w moim życiu gdzie czułem się szczęśliwy a były też momenty (zwłaszcza na początku) że chodziłem cały w skowronkach. Nic nie zastąpi bliskości i czułości którą masz z kobietą i która na dany moment cie akceptuje, docenia i w tobie widzi swojego partnera. Nawet nie wiecie jakie to miłe uczucie gdy ona coś zrobi spontanicznie typu przytuli czy pocałuje bez pytanie. Uczucie jak na haju.

#przegryw #zwiazki #niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: jestem sam i man pod tel 5 lasek chętnych na s--s.. żadnych obowiązków ani nic... piszę i rucham za free obiecyjsc im małżeństwo... znudzi mu się? Idę do klubu i mam kolejna xd p0lki to szmaty walić te związki
  • Odpowiedz
@mirko_anonim oczywiście, że tak. W takim normalnym, zdrowym związku, gdzie baba pożąda seksualnie chłopa. Ale nie w cuckoldzkich związkach albo takich, gdzie baba jest z chłopem dla kasy albo nim pomiata jak szmatą. I myślę, że ta druga grupa zaczyna przeważać xD

Oczywiście redpillowe p---------e, że lepiej samemu jest dla frajerów, co sobie muszą tłumaczyć swoją z------ą sytuację jakims cope-em bo by nie dali rady xD
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 2
rozważny-zwycięzca-60: Boze znowu. A ja byłem w dwóch związkach z mieszkaniem razem i nigdy więcej. Czułem się nieszczęśliwy.

W związkach zero problemów, dziewczyny kochały.

Różni są ludzie, przestańcie pieprzyć idiotyzmy, że związek to cel życia. Są ludzie, dla których to męczarnia bo cenią sobie przestrzeń i wolność.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim bycie w związku to najlepsze uczucie ever jak się trafi na odpowiednią osobę , bo jak się trafi na jakiegoś krętacza / kretaczke to związek może być pasmem rozczarowań zawodów i smutku
Czasem relacje przynoszą więcej bólu niż pożytku jeśli się spotka osobę która nie szanuje i przejawia brak empatii zainteresowania
  • Odpowiedz