Wpis z mikrobloga

Za takie faule piłkarze powinni normalnie odpowiadać przed wymiarem sprawiedliwości. Przecież jego w ogóle nie interesowała piłka w tym przypadku. Gdzie jest ta granicą między zawodami sportowymi a umyślnym robieniem komuś krzywdy? znając La Ligę to Pathe Ciss nawet zawieszenia za to nie dostanie (już pomijając że nie obejrzał też czerwonej kartki) La Liga w "najlepszym" wydaniu
#fcbarcelona #mecz
JohnnyPomielony - Za takie faule piłkarze powinni normalnie odpowiadać przed wymiarem...

źródło: 1000016090

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie jest ta granicą między zawodami sportowymi a umyślnym robieniem komuś krzywdy?


@JohnnyPomielony: Taka, że jedno to zawody sportowe, a drugie umyślne robienie komuś krzywdy. Zawody sportowe wiążą się z ryzykiem
  • Odpowiedz
@slawek887: Ale w piłce nożnej istnieje coś takiego jak "faul" właśnie po to, żeby się nie pozabijali na boisku. Na każdych zawodach sportowych masz jakiś regulamin gry, który musisz przestrzegać bo inaczej czekają Cię konsekwencje. A po to jest komisja ligi, aby rozpatrywać i karać za takie bandyckie zachowania nie mające nic wspólnego ze sportem
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Przynajmniej powinno być tak że jak komuś uszkodzisz nogę dostajesz zawieszenie równomierne do długości kontuzji twojej ofiary. Można kogoś sfaulowac taktycznie bez wyrządzania szkody ale takie coś to już bandytyzm.
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Jest ryzyko sportowe poczytaj. Jaki Sąd to miałby sądzić i gdzie? Co innego jak poza grą, schodząc do szatni, będzie bójka i gościowi powołanemu właśnie na MŚ ktoś bark wybije. Wtedy roszczenia, a nawet sprawa w sądzie normalna, ale podczas gry 90 minut, to co piszesz to populizm
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Ale ryzyko sportowe odnosi się do sportowe indywidualnych szczególnie narażonych na uszczerbek na zdrowiu, takich jak motocross, nurkowanie,surfing itd a nie pilka nozna, to Ty najpierw poczytaj zanim zaczniesz pisać kocopoły
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Wpisz sobie w google czym jest ryzyko sportowe, bo nie wiesz. W każdej z publikacji co wyskoczy masz też zaznaczoną piłkę nożną. Celowo to sprawdziłem. Poczytaj definicję, bo zaraz wpiszesz też pole dance co podobno to też sport. Kocołapay,xd, chłopie rozmawiajmy na poziomie dorosłych, a nie dzieci z VII klasy podstawówki. Nie wierzysz, idź do jakiejś papugi, zamów spotkanie, zapłać 150 zeta w górę i zobaczysz co powie, może
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Typie co Ty p--------z xDD Jak napisałem wyżej ryzyko sportowe odnosi się tylko i wyłącznie do sportów indywidualnych, naraznonych na wysokie ryzyko uszczerbku na zyciu. Pokaz mi kontrakt zawodnika z La Liga, w którym jest cokolwiek napisane o jakimś ryzyku sportowym, piłka nożna to nie MMA xDD
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: U mnie koniec dyskusji. Są publikacje, jest Google, są orzeczenia na ten temat. Napisałem gdzie możesz szukać, nie chciałeś-ok, ale tekst pokaż mi kontakt, to wiedz, że nikt publicznie nie zamieszcza kontaktów. Stąd nie wiem ile masz lat, bo te xd i inne dziwne wstawki wskazują, że mało dość, pójdź na studia z zakresu prawa i wtedy może wiedzę będziesz na temat mieć większą. Chciałem na tyle co mogłem
  • Odpowiedz
@Sylwiusz89: Nie pokażesz bo nie ma takich zapisów w kontraktach piłkarskich. To nie moja wina że pakujesz wszystkie dyscypliny sportu do jednego wora myśląc że jakieś prawo odnoszące się do sportów ekstremalnych, odnosi się także do szachów czy piłki nożnej xD więc fakt, dyskusje możemy uznać za zakończoną
  • Odpowiedz
@JohnnyPomielony: Wszystkie komentarzu co nie pasują, wykasujesz? Jednak nie wiesz czym jest ryzyko sportowe, czym faul i zajmij się oglądaniem serialu MjM, a nie spotkań jakiejkolwiek ligi, tam jest mniej analizy i więcej z tego zrozumiesz
  • Odpowiedz
@slawek887 Cenzura mi się z PRL kojarzyła, ale widzę, że 11-latek chce całemu światu udowodnić co to jest przestępstwo, a co faul, tylko mu nie idzie, bo widzę, że pewne posty kasuję masowo
  • Odpowiedz