Wpis z mikrobloga

#p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #polityka #swiat #przemyslenia #kryminalne #bekazlewactwa

Przeglądając portal X, widziałem filmik, na którym Afgańczyk tak po prostu utopił swoją żonę w rzece, bo (przynajmniej według opisu) wyszła z domu bez jego pozwolenia. Ludzie to nagrywali, jako swego rodzaju show, nikt nawet nie zareagował. Zapewne według tamtejszych obyczajów facet nie zrobił nic złego.

Filmiku nie wrzucę, bo dostałbym bana. Wspominam o tym, bo co rusz pojawiają się w Polsce głosy, głównie kobiet, że należy wpuszczać do naszego kraju tych ludzi, tak odmiennych kulturowo. Najbardziej mnie przeraża ta oderwana od rzeczywistości pseudologika tych zwolenników wpuszczania imigrantów z krajów trzeciego świata, że przecież w Polsce też dokonuje się zbrodni. Brak słów po prostu na taką głupotę.

https://nationalinterest.org/feature/ive-worked-refugees-decades-europes-afghan-crime-wave-mind-21506
Kopytnik_1 - #p0lka #imigranci #logikarozowychpaskow #polityka #swiat #przemyslenia #...

źródło: temp_file5304278940555786971

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wspominam o tym, bo co rusz pojawiają się w Polsce głosy, głównie kobiet, że należy wpuszczać do naszego kraju tych ludzi, tak odmiennych kulturowo.


@Kopytnik_1: jeśli o to chodzi to niesamowite fikoły logiczne tam występują, bo widziałem ostatnio żukowską z wpisem jak to kobiety są źle traktowane w krajach muzułmańskich, no a wiemy jakie jest stanowisko lewicy w sprawie imigrantów xd
  • Odpowiedz