Wpis z mikrobloga

Następnemu nerwy puszczają XD


@Smarek37: O kurde, nie zapomnij dodać, że jestem ruskim bo mam czelność weryfikować wielokrotnie podawane na wykopie brednie przez ciebie i twoich kumpli z gangu fajniaków.

Liczba jeńców mu się nie zgadza i się zesrał na cały
  • Odpowiedz
  • 9
@Szinako: ale jakie brednie xD. A co mnie obchodzi ilu jeńców tam wzięli. Chłopie lecz te nerwy. Wyzywasz tu wszystkich od jakichś fajniaków i srasz ogniem jakby ci ukry conajmniej matkę porwali xD. Co ty masz za schizy, przedawkowałeś już ten tag chyba.
  • Odpowiedz
@Szinako: dobra, weź już skończ #!$%@?ć.

Ludzie się cieszą gdy widzą takie liczby. Ta propagandą jest dobra dla Ukrainy i dla Polski. To się niesie w świat i wzmacnia morale.

Tymczasem przychodzi taka onuca jak ty, rozbawiona że Ukraińcy nie wzięli w niewolę 100 kacapow tylko
  • Odpowiedz
Ludzie się cieszą gdy widzą takie liczby. Ta propagandą jest dobra dla Ukrainy i dla Polski. To się niesie w świat i wzmacnia morale.


@RzeczowyKomentator: Hahaha, kolejny wykopek, który cieszy się z tego że ktoś go okłamuje. Pokolenie płatków śniegu, które chce być okłamywane, bo inaczej dostanie depresji i się potnie xD.

Chłopie lecz te nerwy


@Smarek37: Mocne słowa jak na kogoś, kto 5 minut po czyimś wpisie
  • Odpowiedz
  • 1
@Grooveer: no ok, wiadomo że czym więcej tym lepiej, ale krwa robić o to jakąś dramę, bo chyba nie powiesz mi, że on to napisał jak człowiek tylko się zesrał jakby cały wykop go oszukał. Noż kwa to jest jakieś chore zachowanie na poziomie rozwydrzonego przedszkolaka.
Ej @Szinako przekażę Zełeńskiemu że masz #!$%@? i czujesz się oszukany. Mam nadzieję, że w ramach skruchy wycofa wojska z obwodu kurskiego xd
  • Odpowiedz
że on to napisał jak człowiek tylko się zesrał jakby cały wykop go oszukał


@Smarek37: Żeby ktoś mnie oszukał to bym najpierw musiał w te brednie uwierzyć jak np Ty.

Noż kwa to jest jakieś chore zachowanie na poziomie rozwydrzonego
  • Odpowiedz
Przecież ja się z ciebie śmieję i może trochę współczuję bo akurat trzeba. Serio tego nie widzisz?


@Smarek37: Tak tak, taką masz ze mnie bekę, że wysrałeś z siebie wpis po 12 minutach xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Szinako: gościu lecz te nerwy. O tych 2 tysiącach dowiedziałem się od ciebie bo nie śledzę tego tagu w ciągu dnia tylko wieczorami zabijam czas przed spaniem. Jedyne info o jeńcach to usłyszałem dzisiaj w wiadomościach 500-600 sztuk. W dzień to sobie tu zajrzę z dwa trzy razy w wolnej chwili na wyrywki. Tak wygląda życie normalnych ludzi i tobie też to polecam.
  • Odpowiedz
O kurde, nie zapomnij dodać, że jestem ruskim


@Szinako: przecież sam pisałeś, że jesteś ruskim gamoniu

Hahaha, kolejny wykopek, który cieszy się z tego że ktoś go okłamuje. Pokolenie płatków śniegu, które chce być okłamywane, bo inaczej dostanie depresji i się potnie
  • Odpowiedz