Wpis z mikrobloga

Ostatnio zdarzyło mi się kupić mięso mielone w biedronce, zazwyczaj robię to w #lidl ono zawsze jest takiej dziwnej konsystencji czy mi się takie trafiło (nie wiem jak to inaczej nazwać)? Bo jak zacząłem robić kotlety to dosłownie w papkę mięsną się zaczęło zmieniać w mięsie z innych sklepów ogólnie raczej nigdy czegoś takiego nie miałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) #gotujzwykopem #biedronka #jedzenie
Cztero0404 - Ostatnio zdarzyło mi się kupić mięso mielone w biedronce, zazwyczaj robi...

źródło: Opera Zrzut ekranu_2024-08-27_192617_www.google.com

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
albo kupuję w całości i mielę albo proszę o zmielenie w sklepie mięsnym, ostatnio nawet w Dino widziałem że mielą na świeżo.


@sberatel: To tak kupuję, że mi mielą na miejscu w stokrotce jak już najczęściej. Dino nie mam w pobliżu chociaż to jest polska kalka lidla i biedry akurat. Lidl ma spoko mięso jak na marketowe.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: pakowane mięso mielone z biedry i kerfa to śmieć, dodatkowo podczas smażenia j---e zaszczanym menelem, absolutnie obrzydliwe. A nie był to jednokrotny test, bo wiadomo, raz zawsze może trafić się coś zepsutego.
Za to zdecydowanie najlepsze mielone w paczkach było w kauflandzie, przynajmniej z tych "ich" mięs - sami to mielą a później zgrzewają pod swoją marką.
No a przynajmniej kiedyś tak było gdy szukałem marketowego mięsa nie mając
  • Odpowiedz