Wpis z mikrobloga

  • 251
@Nicolaus_Steno1: wrzuciłbyś jakiś kontent, a nie zapowiedź xd nikt nie wie co to za random i jak zakończyłeś komuś karierę, ale wszyscy by poczytali jakieś wściekłe screeny albo posłuchali agresywnych głosówek
  • Odpowiedz
@Lefty: jak nie umiesz czytać to może zastanów się nad dołączeniem do jakiegoś #mlm. Jak byk napisane - Łukasz Gmachowski. To po pierwsze. Po drugie jak nie znasz #gmachcel to nie jesteś grupą docelową. Nawet plusa nie dałeś a się domagasz wartości? XD
Nicolaus_Steno1 - @Lefty: jak nie umiesz czytać to może zastanów się nad dołączeniem ...
  • Odpowiedz
Jak byk napisane - Łukasz Gmachowski


@Nicolaus_Steno1: no i właśnie o to chodzi, że nic mi to nazwisko nie mówi dlatego napisałem, że random xd no widocznie nie jestem grupą docelową, a plusa nie dałem właśnie z braku wartości xd jak wrzucisz już jakiś efekt to będzie plusik
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1 jedź z nim. Mój kumpel siedzi w tym całym iGenius i GC i nie da się z nim gadać. Wrzuca cały czas story na insta o tym jak to znów wszystko w górę poszło, tylko że nadaje z kołchozu w Holandii
  • Odpowiedz
ak nie umiesz czytać to może zastanów się nad dołączeniem do jakiegoś #mlm. Jak byk napisane - Łukasz Gmachowski. To po pierwsze. Po drugie jak nie znasz #gmachcel to nie jesteś grupą docelową. Nawet plusa nie dałeś a się domagasz wartości? XD


@Nicolaus_Steno1: nie bądź agresywny jak #trojzabmlm
  • Odpowiedz