Wpis z mikrobloga

@bobsley33: no i niech mi ktoś teraz wytłumaczy, który rówieśnik, młody 20 letni chłop, który może zaczyna karierę, albo dopiero robi studia weźmie taką Karynę i jej bachora? No kto zdrowo myślący wejdzie w takie bagno?
  • Odpowiedz
@bobsley33: mam wśród znajomych typiarkę (fajna d--a, żeby nie było, ale głupia), która w UK urodziła wpierw dziecko Hindusowi (a ten zabrał dziecko na wakacje do Indii, do dziadków i już nigdy nie wrócił), a po paru latach urodziła dziecko murzynowi, który z dzieckiem s--------ł do Kamerunu.

Dzisiaj jest sama i szuka stałego związku xDD
  • Odpowiedz
@bobsley33: jako,że mój hindi jest na poziomie translatora to mogę się mylić ale powinna spróbować tak:

मैं एक हिंदू लड़के की मां हूं। मैं दीर्घकालिक रिश्ते के लिए किसी की तलाश में हूं।
  • Odpowiedz
@Mysteri0nke: wiem, bo moja znajoma z gimnazjum jak tylko pojechała studiować do wawki to zaciążyła z murzynem (m----n oczywiście s--------ł) od jakichś 6 lat nie potrafi znaleźć żadnego chętnego, mimo że jest ładna, pracuje jako psycholog (xD). Także ja z doświadczenia widzę, że na babę z czarnym bachorem nikt nie leci.
  • Odpowiedz