Wpis z mikrobloga

@Edyward: @czykoniemnieslysza ale macie ból dupy, ze ktos nie wpasowuje się w wasz prosty podział xD Jedyne co was odroznia od muzułmanskich ekstremistow, ktorymi straszycie, to to że nie mozecie sobie pozwolić na tyle ze względu na prawo i zwyczaje ucywilizowane dzięki wpływowi Zachodu
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: to nie nasz podział, tylko natury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt osobiszcza ze skały zrzucać tu nie zamierza, nie bój żaby, ale nie zamierzamy też ulegać temu pajacowaniu. Mam gdzieś w jaki sposób typ zabiega o atencję, tak samo jak mam gdzieś czy jeździ na Pyrkon i tam cosplayuje Dartha Vadera, ale musi wiedzieć, że jego fantazje nie będą tolerowane na przyklad w miejscu pracy.
Marysiabaton - @szybki_zuk: to nie nasz podział, tylko natury ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt osobis...
  • Odpowiedz
@djtartini1: czyli TA chochla to kobieta? A TEN stół to mężczyzna?
Cała ta semantyka to kwestia umowna ludzi. Również to, że wywyższamy się na tle innych zwierząt (poniekąd słusznie) to tylko i wyłącznie nasz osąd. Jeśli możemy się wywyższać to dlaczego bronisz innym ludziom prawa do okreslania się tak jak chcą? To ty właśnie odczłowieczasz przez zabranianie stanowienia o własnym jestestwie.
  • Odpowiedz
@Edyward: najbardziej mnie rozbraja, że ktoś jest legitnym transem: całe życie walczy ze swoją fizyczną płcią, nikt go nie rozumie itp., zrobi sobie operację zmiany płci, po czym najgłośniej jego prawa reprezentuje "niebinarna osoba aktywistyczna" podpinająca się pod osoby transpłciowe xDDD
  • Odpowiedz