Wpis z mikrobloga

@Edyward nie wiem kto ma większy problem ze zrozumieniem zaimków - ja czy osoby niebinarne XD jak można mieć zaimki ono/on do #!$%@?? Nie powinno być on/jego albo ono/jemu? Jak można być aktywiszczem swojej społeczności i źle przedstawiać swoje zaimki?
  • Odpowiedz
@Charakietrela: ten x na, koncu nazwiska tez nie pomaga w, wymowie, jiz chyba lepiej brzmiałoby z, amerykanska gdzie nazwiska ze ski na koncu pisano jako sky, a, ze tam jezyk nieco bardziej neutralny plciowo, to i kobiety mialy jak ojciec nazwisko.
  • Odpowiedz
to nie nasz podział, tylko natury ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Marysiabaton: twoje pojmowanie natury jest pewnie na poziomie podręcznika do podstawówki i nawet nie doszedłeśdo etapu, gdzie zaczyna się rozumieć, że znajomość uproszczeń to co innego niż specjalistyczna wiedza. Ale pewnie wszyscy specjaliści są zlewaczali i naukowci oraz publikacje stoją niżej od twojej wiedzy przedszkolnej xD

ale nie
  • Odpowiedz
@Edyward: Najgorsze, że do nas murykańskie trendy dochodzą z 10 lat później, tak więc zaraz będziemy mieć wysranie takiego gówna kiedy właśnie amuricka podlewa to benzyną i podpala
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: barking up the wrong tree. Jestem lewicowcem wg wszelkich wskaźników, ekonomicznych (w dużej mierze) i tych obyczajowych (na wypokou to już w ogóle turbolewak) a na paradach równości tańcuję od lat jako sojuszniczka i doskonale wiem, że w środowisku jest mocna, słuszna beka z osobiszcz. Rozróżniam transpłciowość w naturze i interpłciowość jako konstrukt społeczny, hermafrodytyzm i cały ten szmonces. Rozróżniam również koncepcję bycia zwykłym młodym atencjuszem, który jak to
  • Odpowiedz
@szybki_zuk: ależ powtarzam, podaj jakieś naukowe źródła. Wyjaśnij tę różnice miedzy trans a inter i podrzuć coś o naukowej zasadności niebinarności wśród ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jesteś zapewne bardzo młodym człowiekiem i to naturalne, że jesteś radykalny, ale nieco krytycznego myślenia się przyda. Jest to trudne, zwłaszcza, że grupy osobiszcz stosują mocno wykluczające metody i wymagają absolutnego, bezkrytycznego właśnie dostosowywania się do najnowszych wynalazków tej
  • Odpowiedz