Wpis z mikrobloga

#przegryw koledzy za chwilę minie dwa tygodnie jak nie pije alkoholu (za kilka minut). Ostatnio tak długą przerwę miałem z 10 lat temu.
Plusy jakie zobaczyłem po tym jak nie pije:
- brak
No może jedynie wydaje mi się że trochę dynamiczniejszy się stałem.

#wychodzimyzprzegrywu
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ProstyHuop: Nie piję od 2 lat, a piłem przez 20. Poczekaj jeszcze chwilę, a zobaczysz różnicę.
Zdecydowanie lepszy sen, zdecydowanie mniej sraczki, lepszy i głębszy oddech. Bezdech alkoholowy zabija, tak samo szczękościsk. Nie widzisz go dzisiaj, ale jak będziesz dużo pić, to go poznasz. Picie jest fajne, ale jak pijesz codziennie, albo upijasz się co weekend, to nie dla ciebie. Nie potrafisz wtedy pić, tak jak większość nie potrafi pilotować.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@Pshemeck: no ja dzień w dzień waliłem browary. Dopiero tak od 4 miesięcy zacząłem walczyć i wytrzymywałem po kilka dni żeby później znowu chlac przez 3 tygodnie. Teraz w sumie doszedłem do tego momentu że tak nie ciągnie fest
  • Odpowiedz
@ProstyHuop: @Pshemeck
Jak ja się cieszę, że to są problemy kompletnie mi obce. Ja obalam kilka piwek, butelkę wina i flaszkę czegoś mocniejszego i nie widzę żadnych skutków ubocznych. Robię tak ze 20 lat albo i więcej. I nic.

  • Odpowiedz
  • 0
@programista3k: Jeśli koleś ma problem z alko to takim wpisem robisz mu krzywdę. Spoko, masz prawo, ale to i tak #!$%@?. Piszemy o kimś, kto pije notorycznie, a nie o tym, kto pije dużo i chwali się, że ON TO PRZYJMUJE TRUCIZNĘ LEPIE I GO TO NIE RUSZA. No rusza cię, ale o tym nie wiesz.
  • Odpowiedz
  • 2
@ProstyHuop: pierwsze 3msc bez alko to super czas i wykorzystaj go najlepiej jak umiesz i ciesz się tym! Też wiele razy walczyłem z tym gównem. Od piątku też nie pije więc leci mi 3dzien i mam zamiar wytrzymać co najmniej pół roku. Wierzę ,że ci się też uda! A jak się potkniesz to się nie katuj bo to normalne! Moja ostatnia przerwa 4msc
  • Odpowiedz
  • 0
@ProstyHuop To ja przez 9 lat piłem dzień w dzień ( 4 browarki wieczorkiem przed snem) jakoś od dwóch lat ograniczyłem strasznie, 4 browarki w piątkowy wieczór i na tym koniec. Z plusów odstawienia regularnego picia to tyle, że budzę się bez puszek/butelek pod łóżkiem no i kwestią finansowa. Tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@LudzieToDebile: Co ile obalasz? Bo nie wiem, czy wiesz, ale każdy alkohol to trucizna. Nie widzisz skutków ubocznych, ale one i tak są. Nawet 50 gramów wódki raz na 10 lat to nadal trucizna. Jeden rok, ok, doczytałem :D
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
: @RegitMell ja puszki i butelki szklane zamieniłem na butelki plastikowe po wodzie. To jest już niestety jakąś wrodzona przypadłość że muszę w syfie mieszkać jak menel i sprzątam dopiero te butelki jak już nie mam gdzie nogi postawić. Myślałem że to przez alkoholizm ale widocznie tak już mam że muszę mieć syf w piwnicy
  • Odpowiedz