Wpis z mikrobloga

Przełącznik zespolony, konkretnie do vaga manetka z tempomatem.
Lepiej brać tani zamiennik czy używkę oryginał? ceny w sumie podobne, drogo dosyć muszę przyznać jak za takie coś, a u----i droższe od zamienników.

Z doświadczenia z golfem dwójką wiele lat temu, pamiętam że lepiej było brać ori użwykę, ale tutaj jeszcze bardziej skomplikowana manetka i u----i nie wiadomo w jakim są stanie. U mnie jest oryginał ale po 22 latach się zepsuł, to tyle dobrego że na używkach na naklejkach widać date produkcji to można coś świeższego wybrać, ale też nie wiadomo kto jak tego używał. a też nie chce co 5 minut zdejmować całej kierownicy z poduszką elektroniką i innymi, zwłaszcza że i śrubę można przykręcić tylko 5 razy.
Chce kupić i zapomnieć.

#motoryzacja #vag #mechanikasamochodowa
r5678 - Przełącznik zespolony, konkretnie do vaga manetka z tempomatem. 
Lepiej brać ...

źródło: t45t4t4t4g

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Palladyn400: Ja chyba łyknę używkę, jak zagłębiłem się w komentarze o zamiennikach to się za głowę złapałem.
Nie odbijają kierunkowskazy, tempomat działa tylko jak jest ciepło, czy foty jak rozpadają się. Ja dziękuje za coś takiego. Dopiero przy firmie Vica są pozytywne opinie ale ta kosztuje już tyle, że tyle nie dam. Tempomatu używam ze 2-4x w roku, odkryłem że zepsuł mi się w lutym i dopiero teraz naprawiam bo
  • Odpowiedz
@r5678: w polówce 9n używkę zastosowałem ze złomu pół roku wytrzymała. Teraz toprana i lata. Właścicielowi odechciało się używanych części. Tylko tam te manetki w jedno połączone. Trza lewą i prawą na raz wymienić. Trochę to kosztuje. U----i to loteria. Druga sprawa jak jest to przechowywane. Rzucą ci to w piach i leży. Też swoje robi. Wilgoć po magazynach itp. itd.
  • Odpowiedz