Wpis z mikrobloga

Ehh, zawiodłem się ogółem na swoim telefonie. Od lat kupuję modele flagowców samsunga i korzystam sobie te 5 lat. Zawsze wszystko było ok. Teraz nie. S22 plus, po 2 latach grzeje się, bateria dramat, jakieś plamki na ekranie wyszły se, aparat traci ostrość. Nie tego się spodziewalem, kupując za tyle flagowy telefon. To dla mnie zwód, bo wydając ileś tys. na sprzęt oczekuję, że będzie działał te kilka lat. Niedługo czeka mnie też zmiana komputra bożego, 9-letniego już, z win 7, już niedomaga staruszek. I tak se myślę, może przerzucić się całkiem na jabłko? Mac mini i iphone 15. Byłby wtedy ten słynny "ekosystem apple". Wiem, że sprzęty pod względem jakościowym mają dopracowane bardzo, ogółem wytrzymałe, może nie będzie takiego zawodu jak na samsungu. Tylko systemy inne i boję się, że się nie dam rady przyzwyczaić do sonomy i ios 18. jak sądzicie se koliedzy? Ma ktoś, używa japka? Albo przechodził z androida/windowsa na systemy apple?

#przegryw #apple #ios #mac
Van-der-Ledre - Ehh, zawiodłem się ogółem na swoim telefonie. Od lat kupuję modele fl...

źródło: japko

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Van-der-Ledre: Za te pieniądze co kosztuje ten jabłkowy komputer to można złożyć mocarnego peceta nie licząc karty graficznej.
A jak ma być tylko do internetu bez jakiś specjalistycznych programów to wgrać Linux Minta XFCE i będzie śmigać.
  • Odpowiedz