Wpis z mikrobloga

Siema, jest tu może ktoś z Olsztyna posiadający jakiekolwiek zdjęcia zdemontowanego kilkanaście lat temu skateparku z osiedla generałów? Słyszałem, że w miejscu aktualnego parkingu przy dużym placu zabaw stała kiedyś rampa ale nigdzie nie mogę znaleźć jej zdjęć. #olsztyn #skateboarding #warminskomazurskie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DJadamm:

Pierwszą rampę miasto na spółkę ze spółdzielnią Kormoran postawiło siedem lat temu na Osiedlu Generałów na Jarotach. Niestety nie nadawała się do użytku, a korzystanie z niej zagrażało ponoć zdrowiu jeżdżących.

https://www.olsztyn.com.pl/artykul,urzednicy-zamkneli-jedyny-skatepark-w-miescie,3102.html

tutaj masz miniature zdjęcia lotniczego z 2004 roku, czy widać tam jakieś rampy? nie wiem, bo nie mam pojęcia gdzie były one postawione
osiemosiemczteryjeden - @DJadamm: 
Pierwszą rampę miasto na spółkę ze spółdzielnią Ko...

źródło: olsztyn

Pobierz
  • Odpowiedz
@DJadamm: tylko ten byl(autonomia jaroty) I zaraz po tym kondor z takim tupakiem z pieczewa posprzedawali ludzi jak mieli przypal za Handel I jarotrap sie rozpadl. Emilozo wyjechal do szkocji I nagrywal sam, zreszta nawija chyba do dzisiaj, go ostatnio byly Jakie's jego zwrotki/zwrotka na plycie Pona. Szkoda ze tak Sir to potoczylo smutno, no potencjal byl ogromny w skali Polski. Jak wyemigrowalem do UK, to ludzie w sumie z
  • Odpowiedz