Wpis z mikrobloga

@SergiuszZymelka: mi się osobiście Risen 3 podobał bardziej niż 2. Te dwie gry są do siebie bardzo podobne, w zasadzie różnią się historią i w trójce masz też magię kryształów (która była też w jedynce), a nie tylko voodoo z dwójki

Gothic 3 najbardziej różni się od pozostałych gier, bo to jest otwarty świat pełną gębą, ale niestety też pusty i sprawiający wrażenie sztucznego. Dalej uważam że warto zagrać, po
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka: nie słuchaj #!$%@?. lecisz pokolei G1, G2+NK, G3 (wrzuć se community patch i update pack), a potem R1, R2 no i z R3 to nie wiem bo niedużo grałem, ale bojkot G3 to jakiś skandal, NIECH ŻYJE WOLNA MYRTANA !!!
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka Gothic 3 Archolos: Kroniki Myrtany to świetna gra.
Jakieś podrabiańce wydały w 2006 coś co ma Gothic 3 w nazwie ale to jakieś gówno jest niedziałające nawet dzisiaj. Tnie się jak dzieciaki bez xanaxu.
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka: popatrz za jakie grosze można kupić te 6 tytułów, arcanie sobie tylko odpuść i zmierch bogów.
Całą resztę jak najbardziej a jak już ukończysz to zasiądź do modów do g2nk bo jest ich tyle że rok ci zejdzie na ogrywanie szczególnie odyseje i returninga.
Jak już wszystko ograsz to dopiero wtedy pomyśl o elexach i arcani/zmierch bogów ale to słabe gry nawet na tle całej reszty pirani więc można
  • Odpowiedz
@SergiuszZymelka: #!$%@? głupot. Gothic 3 może odbiega klimatem całkowicie, ale nadal bardzo fajnie się w to gra. Risen 3 pod względem gameplayu jest bardzo przyjemny. Głupoty fabularne i nieścisłości całej serii Risena to inna sprawa.
  • Odpowiedz